2733
2734
عنوان

تو محل کارم ..

103 بازدید | 17 پست

من یکم دوست دارم با بقیه صحبت کنم ولی چون تازه کارم و کار آموزم تنهام و کسی که بهم آموزش میده گفته زود صمیمی نشو با بقیه نمیدونم چیکار کنم 

راستم میگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من با همکاران دوستم ،سر کار باهم حسابی شوخی میکنیم البته احترام همدیگه رو داریم ،تا حالا مشکلی پیش ن ...

دوستی تو محل کار در حد رابطه همکاری خیلیم خوبه.. 

ولی بهتره ادم راز زندگیشو ب همکارش نگه

2740

ببین گلم از یک با تجربه بشنو،تو نصف زمان زندگیت رو توی محیط کاریت میگذرونی پس باید محیطش طوری باشه که بتونی تحمل کنی.بنابراین باید با همکارهات دوست باشی و صحبت کنی و بگی و بخندی.درمورد صمیمیت مشکل اینجاست،که باید حد و حدود داشته باشی،مطلقا درمورد زندگی خصوصیت،خانواده ت،پارتنرت و کارهای مهمی که میخوای انجام بدی نگی.صحبتها در حد اتفاقای روزمره ی معمولی باشن.نکته ی بعدی هم اینکه نه با کسی صمیمی خیلی خیلی زیاد شو و نه دشمن.وقتی از کسی یا پشت سر کسی صحبت کردن تو مراقب باش حرفی نزنی که بعدا اسم تو بیاد وسط.نه رد کن نه تایید.مراقب ادمایی هم باش اونجا که دیگران رو میندازن جلو واسه دفاع از حقشون بعد کسی که خوبه میشه خودشونن.

کار خوبه خدا درست کنه💫
2706