2737
2739
عنوان

عکس ۲ تا خاستگارام .🧐+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1986 بازدید | 75 پست

دوستان من از استارتر مجوز هرچی فحشه گرفتم و این اجازه رو بهتون میدم که فحش کوبش کنید 

بسم الله

تا اطلاع ثانوی چیزی ندارم برای گفتن (لا_امضا)🚶🏽‍♀️👀               خوابم میاد ://

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای وای 

محو زیبایی شون شدم 

عزیزم میگم دیشب تو خیار شور خوابیدی؟

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
2731
وای ۱۶۳ اگه پسر بیل گیتسم باشه من باشم رد میکنم  پس فردا دوقدم بخوام توی کوچه خیابون باهاش بذا ...

حقااااا

وای قدم ازش بلند تر میشه😂اونوقت من باید بغلش کنم اینم پاهاشو بزاره دور کمرم

(ایراندخت)                                                                                                                                                        بلندی آسمان جآیگاه من است...                                                                                                            متولد 366امین روز سال                                                                                                                                  ای کاش انقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه بهشت و جهنم. 
2740
دوستان من از استارتر مجوز هرچی فحشه گرفتم و این اجازه رو بهتون میدم که فحش کوبش کنید  بسم الله

. حالا بنده خدا یه جیزی گفت موجبات خنده و شادی فراهم شه 

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد💠 من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
2706