2733
2734
عنوان

خدایا بسه دیگه 😂

107 بازدید | 3 پست

یعنی یه آدم چقدر میتونه چیز باشه که خودش برونه تو رو از خودش 

بعد بخواد به جای اینکه راحت با هم باشین ،همه اش از دور بیاد دید بزنه برای رفع دلتنگی 😑بامزه ترین صحنه ی عمرمو دیدم ،فکر کن داری مثل بچه ها شیر و کیکتو میخوری و با هیجان میشینی تعریف میکنی بعد یه نفر رو میبینی تک و تنها همچین زل زده بهت و وقتی متوجه میشه متوجه شدی هول میکنه و میره سمت در بسته ی یه قسمتی از دانشگاه و ضایع میشه 😂 هر چند مطمئنم کنجکاو بود بیشتر 😂اینقدر که همه به روم آوردن چقدر عوض شدم 😂خبرا هم که زود میپیچه بین یه عده 😑😂

چه قدر خنگولی تو بشر ...

عموما همو میبینیم ولی گاهی استثنا هم داره و چند روز همو نمیبینیم 😑و دیگه از این جور ماجرا های بامزه پیش میاد 😂

نامبرده منو از همه جا حذف کرده ولی رفتاراش 😑

بیخیال 😎 

همیشه میترسیدم که از دستش بدم ولی یه مدته نمیترسم ،نه اینکه از علاقه ام کم شده باشه ،نه !ولی میدونم که میتونم فرد دیگه ای رو هم دوست داشته باشم وقتی همچنان آدمهاییم هستن که دوستم دارن !

فقط نمیفهمم چرا یه آدم وقتی میتونه راحت تر یه نفر رو پیشش داشته باشه ،اینقدر میترسه ؟اینقدر دنبال جلب توجه هست ؟مگه غیر از ترسه یا کمبود یه سری چیزا  ؟ترس...ترس کلا آدمو از پا میندازه 😶

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 

ولی خوب من دوری میکنم مدتیه ...نوبت منه ناز کنم !خودمو بگیرم و در عین حال خوب باشم ...

خیلی خسته تر از اونیم که دیگه خیجان به خرج بدم ،هیجانایی که به دست خودت کور شد. و الان یه هو یادت اومده تو هم هیجان داری 

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 

دلم برای تک تک روزایی که آرومم میکردی تنگ شده ، عمیق ترین نوع آروم کردن بود ...

هیچوقت تو زندگیم با حرف زدن اینقدر آروم نمیشدم ولی تو وجودت معجزه بود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا تموم نمیکنه مسخره بازیاشو ...

خدایا خودت راه درستو نشون بده به من ،گیج و سر درگمم 

2731