2752
2734
عنوان

به نظر شما استوری گذاشتن زن متاهل واسه همسر متوفی سابق درسته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 713 بازدید | 23 پست
ولی به نظرم چون مخصوصا تازه ازدواج کرده نباید یه مدت عکس همسر سابقشو بذاره همسر جدیدش گر چه برادرشه ...

بله ولی باید یکم همدی گرو درک کنن اون خانم شرایط روحی خوبی نداره به نظرم باید همسر فعلیشون درکشون کنن البته بله حس بدی میگیرن همسر فعلیشون ولی خب چه میشه کرد شرایط خانم خوب نیست

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ولی به نظرم چون مخصوصا تازه ازدواج کرده نباید یه مدت عکس همسر سابقشو بذاره همسر جدیدش گر چه برادرشه ...

میخواست با زن بردارش ازدواج نکنه 

به نظرم پسره حقشه ببینه این شرایط رو حتما فشار اوردن به خانم که بچت میگیرم و اونم مجبور به ازدواج شده پس حق اعتراض به استوری هاش ندارن

کار سختی برا هر دو طرف ولی خب از یه طرف زنیه که تازه بچش دنیا اومده و نمیتونه کار کنه بیاره بچه بخوره 

از یه طرفم نمیتونه ازدواج مجدد کنه و نا پدری بیاره 

اینجور وقتا یه برادر شوهری میره قربانی میشه تا یتیم برادرش نا پدری بالا سرش نیاد 

البته یه وقتایی خانواده شوهره پولدار باشن خرج عروس میدن و اوکی ولی خب پول نداشته باشن مجبورن یکی بذارن سرپرستی قبول کنه 

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)