2733
2734
عنوان

ادامه تحصیل در سنین بالا ...

112 بازدید | 15 پست

به نظرتون ادامه تحصیل سن ۵۰ فایده ای داره ؟

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸

برای سرگرمی و دل خود آدم خوبه ولی دیگه از مدرکش تو محیط کار نمیشه استفاده کرد

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای سرگرمی و دل خود آدم خوبه ولی دیگه از مدرکش تو محیط کار نمیشه استفاده کرد

درسته موافقم 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
2731
ز گهواره تا گور دانش بجوی

خب از اول دانش باشه خیلی بهتره تا اینکه بعد ۵۰ سالگی 

البته نظر منه 

چرا ک ن 😍عالیه ذهنت باز و افق دیدت روشن میشه . مغزت فعال و پرانرژی و پویا میشه  پرستیژ اجتماعت ...

خب تو کلاسمون دو نفر هستن سرعت یادگیری 

اونا خیلی پایین هستش حس میکنم از اول 

ادم تحصیل کنه بهتر باشه 

2740

من ۴۵ سالمه می خوام بخونم. درس خوندن لذت داره. اگه درست بخونید می تونید خودتون با مدرک در آمد زایی کنید. مثلا یک مشاور ، یک وکیل،یک معلم خصوصی، بشید. اگه فنی بخونید می تونید امتحان نظام مهندسی شرکت کنید. و یا.... کلا درس خوندن خوبه. ضرر نمی کنید. بالاخره زمان می گذرد. چقدر خوب که لذت هم ببریم

خب تو کلاسمون دو نفر هستن سرعت یادگیری  اونا خیلی پایین هستش حس میکنم از اول  ادم تحصیل ...

فکر کردم خودتی 😐

منظورت از اول چیه ؟!!☹️همه ک شرایطشون مثل هم نیست . حتما حتما جریان زندگیشون بصورتی بوده ک ب ناچار از مسیر علاقشون منحرف شدن . مهم علاقه س ک بعد از اوکی شدن شرایط با وجود بالا رفتن سن هنوز از بین نرفته . باز آفرین ب همت و ارادشون ک شروع کردن 

فکر کردم خودتی 😐 منظورت از اول چیه ؟!!☹️همه ک شرایطشون مثل هم نیست . حتما حتما جریان زندگیشون ب ...

درسته ، بیشتر هم دنبال حرف در آوردن 

و خاله و خان بازی هستن ..

کاش فقط دنبال دانش باشن باعث افتخار هم هست 

من ۴۵ سالمه می خوام بخونم. درس خوندن لذت داره. اگه درست بخونید می تونید خودتون با مدرک در آمد زایی ک ...

موافقم 

دیگه اینجاشو نگفته‌بودی 🤣🤣🤣

باعث شدن یکی اخراج شد سر هیچی انقد حرف در آوردن 😂😂

2706