2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بزا اینو بگم غنیمته

سالهای بعد ( بعد از ۲۰ سالگی = اگه قصد ازدواج داشتی ، چله های بخت گشا انجام بده " همه ی چله های بخت گشا رو انجام بده مخصوصا ختم یس نخودکی " جهت یه ازدواج خوب و موفق " ) 

بنده تاپیک اولم چله های باطل سحر و چله های بخت گشا دارم .

* ختم سوره ی یوسف برای پیدا کردن ( یا یونس دقیق یادم نیست بهتره سرچ کنید ) 

این اسکرین‌ ( پاراگراف اول اعمال و اذکار و سوره هایی برای ایجاد محبت بین زن و شوهر " مثل غسل اویس قرنی " ،،، برای بقیه ی اعضای خانواده " ذکر   یاوَدود هم برای ایجاد محبت بین زن و شوهر هست هم بین سایر اعضای خانواده مثلا خونده بشه به قند در قندون 

از پاراگراف دوم به بعد در مورد افزایش رزق و روزی و برکت هست 

( چه چله های باطل سحر ،،، چه چله های گشایش بخت ،،، چه چله های بچه دار شدن " مثل ختم سوره ی مریم و سوره ی حشر " ،،، چه چله های رزق و روزی آور ،،، چه چله های زیبایی جنین " از ماه ۸ بازداری که به ماه زیبایی معروف است ،،، { کلاً کارهای مهم و اساسی که لیستش در گوگل هست در ایام قمر در عقرب نباشه { روز شروعش روز قمر در عقرب نباشه = روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن هم ایام نحس هست و شدت نحوست اون روز حتی از ایام قمر در عقرب هم بیشتره و به همبن خاطره که نماز آیات واجب سده تا نحوست اون روز با عبادت و سجده خنثی بشه 

2706