2752
2734
چراباید زنارونگاه کنه مریم مومن و اینارو

گلم ؟ حساس شدی عزیزم  اصلا باخودت بردار برو ارایشگاه اونجا زنا نیم ساعت یا بیشتر بغلش میکنن تو ب کارت برس یزا نترس 

ی دست لباس خونگی جدیدم بخر بپوش جلوش جالشو ببر

بببین اخرش زده میه ازین چیزا نترس  اونم بهت احتیاج داره 

شاید الان اونم میگه زنم از وقتی بچه دار شده  به منو خودش اهمیت نمیده

اخه نگاه ما زنا فرق داره واس همین آقایون بهمون‌گیر نمیدن  ولی فک کن مریم مومن ب اون خوشکلی و ر ...

خو دیگه خودت حساسی شوهرمنم از نظر الناز شاکر دوست زیبای بی همتاس پس تی وی رو بشکونم ک نبینش؟؟؟تو فقط بدتر خود خوری میکنی بدتر پیر میشی موهای بیشتری سفید میکنی....مریم مومن خیالت راحت هیچ حسی ب شوهرت نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😆😆یاد بابام افتادم که ۲۴ ساعت مینشست پای ویدیو های قدیمی هایده و مهستی اینا تو شبکه های ناهواره ای ...

😂😂😂😂😂

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
خو دیگه خودت حساسی شوهرمنم از نظر الناز شاکر دوست زیبای بی همتاس پس تی وی رو بشکونم ک نبینش؟؟؟تو فقط ...

وای فک کن یعنی من این همه بازیگر و خواننده مورد علاقه دارم ک مرد هستن شوهرم باید اینجور فکرایی کنه راجع بهم😂😂😂

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:

وااا 

این برنامه هایی که گفتی هیچ کدوم هیچ موردی ندارن ...  زن میارن یعنی چی دیگه !! 

یعنی شما میگی چشم شوهرت نباید کلا به هیچ مونثی بیوفته ؟!!

یه جوری گفتی من گفتم میشینه فیلم پ و ر ن نگاه میکنه😑

یه خل ملنگ هم من دارم نصفه شب بدخواب میشه می‌ره جم تی وی میببنه🤕این همه شبکه  صدا سیما هس نگاه نمیکنه می‌ره زنای رنگ و روغن دار میبینه. به جهنم اینقدر ببینه تا چشاش درآد🤒

لالیم ودر سکوت دل بی زبان ما 💔لبخند واشک میشودانچه نگفتنی ست.🌻چرا این نیز نمیگذرد

چه جالب منم امشب میگفتم ازین فاطیما بهارمست بدم میاد شوهرم میگفت چرا از همه زنای تو این بدت میاد 😁 گفتم از همشون بدم نمیاد آخه لنزای مسخره اشون و پاشنه های خیلی بلندشون که میخوان خودشون رو تو چشم بیارن مسخرس. من خیلی فیلم های هالیوودی میبینم بازیگرای زن همه ساده با چهره ساده بدون ژل و بوتاکس و ادا اطوار.

2706