2733
2739

یکی دکتر تغذیه پيشنهاد  داده  ولی اینقدر بد مزه  غلیظ  و چسبناک  بد بو هست که دخترم  تا خورد طفلک نمیدونست چکار کنه  هر چی  آب خورد بوش هنوز بود  اسمش feroglobin.

اگه پیشنهاد بهتری دارید  بگید. ممنون

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لایکم کنید

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
2731
اره دختر منم دوس نداره اینو موندم چ بدم

من بیخیال شدم امروز دیدم‌موهاش داره میریزه  دوباره گفتن سرچ کنم

فروگلوبین پلاس میدم 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
2740
خاهرزادن ب شربتا حساسیت داشت  یا دل درد میشد  یا یبوست میشد  یا بالا میاورد  ...

ممنونم

راحت میخوره  یعنی  بد مزه چسبناک  نیست؟

بله با آب پرتقال قبل از خواب میدم بهش 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
همین فرگلوبین عالیه پسرم کم خونی داشت باهمون رفع شد کامل خداروشکر

چطور میدین بهش بخوره یعنی همون با قاشق راحت میخوره یا قاطی آب‌میوه  ای چیزی میکنید؟

چطور میدین بهش بخوره یعنی همون با قاشق راحت میخوره یا قاطی آب‌میوه  ای چیزی میکنید؟

نه من خالی با قاشق میدادم ، اوایل با سرنگ 

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم،ولی میدونم بجای دندون ممکنه دل بشکنه،واسه همین میخندم و سکوت میکنم:)
2706