2733
2734

من با دوست پسرم ۶ سال باهم بودیم تو دانشگاه آشنا شدیم اول خیلی سخت بود برام تا باهاش باشم قبلش با هیشکی نبودم خیلی همو می‌خواستیم حرفایی عاشقانه همه چی به خانواده ش گفته بود همش حرف ازدواج می‌زدیم تا پارسال که بهم گفت چون تو با همکلاسی هات حرف می‌زدی خیانت کردی بهم ولی من فقط صحبت درسی کردم نمیدونستم خیانته ولی هی ازش خواستم فرصت بده جبران کنم هی گفت باشه هر دفه داره بدتر می‌کنه الان میگه به عنوان دوست میخواد منو نمیخواد دیگه چیکار کنم

هرچی باهاش حرف میزنم نمیخواد منو😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عزیزم اینا همش بهونه اس مخصوصا ک فهمیده بهش وابسته ای و نمیتونی دل بکنی کاش ی کم عزت نفس داشتی من دوس پسرم اولین بار دوماه باهم بودیم سر ی موضوعی بحث کردیم اولش التماس التماس ک نره ولی هی اذیتم کرد جوابمو نمی‌داد تا منم خسته شدم و ولش کردم خودش بهد ۱ سال اومد. دنبالم مث سگ ولی من دیگ نمیخاستمش اونقدر خاهش کرد تا قبولش کردم 

ایشالله با اینکارا بعدا زندگی بی دردسر واسترس وشوهر پاک گیرتون میاد...

شرمنده نمیتونم درخواست رو قبول کنم🙏 اصلا برا این کارا تو این سایت نیومدم...موفق باشید🙏من هیچی تو زندگیم کم ندارم هیچی همش رو از نماز و شاکر بودن ودعای پدر ومادر دارم(حروم خدا رو حلال )نکنیم
میگی بلاکش کنم یا جوابشو ندم بلاک نکنم؟

والا من ک طرفمو از همه جا بلاک کردم ولی شمارش رو نه بعد یک سال شروع کرد پیام دادن و زنگ زدن ولی این راه مقاومت میخاد نباید وا بدی اگ وا بدی بدتر میکنه الان. چاره دیگ ای نداری ببین اگ بهش بچسبی صد درصد نمیخادت با روش من اگ ولش کنی و به خودت برسی و به فکر پیشرفتت باشی و زندگیتو بکنی ورزشتو بکنی ۵۰ درصد مث سگ برمیگرده