2752
2734
عنوان

حالم خیلی بده باورم نمیشه نامزدم ...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 230625 بازدید | 1362 پست
هیچ وقت هیچ وقت تو زندگیم برای بار دوم ازدواج نمیکنم که هر خری رو بکنم اقا بالا سرخودم و دخترم

بهترین کاررو میکنی

از اولیش که باباشونه چه خیری میبینه آدم که از یه غریبه بخواد ببینه از صبح تا شب تنت بلرزه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهتر نیس بجای این همه دروغ و طرح و نقشه کشبدن برای درست کردن ی ادم مریض ،کلا بزارتش کنار😐 عقد ک نی ...

این یه عادت مخرب عه 

ایشون تمام مسائلش اوکیه و همه چیزش خیلی عالیه این ویژگیشم مطمئنم نشات گرفته از سالهای زیاد سینگلیش بوده 

قشنگ میتونم درکش کنم توی این سالها همه اش این کارارو میکرده و هی به خودش میگفته بعدش که ازدواج کنم از سرم میندازمش اینقدر گفته گفته ولی نتونسته ترکش کنه 

الان هم فقط به کمک نیاز داره

اگه قرار باشه

یه دوقلو که با هم بزرگ میشن در نهایت شبیه هم نیستن حالا تصور کن ما قراره همسرمون رو از این جامعه با این همه تفاوت فرهنگ دیدگاه و خانواده و .. انتخاب کنیم 

وقتی کسیو پیدا کردیم که ۹۰ درصدش باب میلمونه به نظرت منطق نمیگه ۱۰ درصد دیگه اشو کنار هم درست کنیم؟

یا میگه واسه اون ۱۰ درصد همه چیزشو بذاره کنار؟

این یه بیماری مخرب نیست که به اطرافیان آسیب بزنه گرچه واقعا خیلی رفتار زشتیه ولی مثل دست به زن یا تحقیر یا خسیس بودن و این ها باعث آسیب به دیگران نمیشه غالبا تاثیر روی خود شخص و در درجه دوم شریط جن*ی میذاره که غالبا واسه خانم ها خیلی مهم نیست

به نظر من ایشون فقط کمک نیاز داره و می ارزه اگه درمان شه 

اگه شخص دیگه ای بود که هزار تا بدی دیگه داشت آره باید رها میکردش

شما حرف بعدیتم درست،فقط ریپلای نکن..
همین جمله اول شما لوپ مطلب رو میرسونه.همین اعتیاد یعنی وابستگی !! وابستگی به چیزی که باعث ارضا شدن ر ...

هر نوع اعتیادی قابل توجیه نیست 

چونکه بر اساس منطق نمیشه براش دلیل آورد دلیلش وابستگیه که تا طرف توی اون شرایط نباشه نمیتونه قبول کنه بهونه اون شخص رو 

وای خدای من خیلی سخته نمیتونم باور کنم  این باخیانت هیچ فرقی نداره  چرا باید با وجود زن ...

شوهر من رابطه عاطفی را داره 

هر روز بغل کنه ، ببوسه ، ابراز علاقه کنه 

واسه خونه خرج می‌کنه ، عاشق بچه هامونه 

ولی رابطه جنسی تعطیله ، خیلی به ندرت 

و تو رابطه هم دل به دل من نمیده فقط میخواد زودتر خودش ارضا بشه و تموم کنه رابطه را 

ارسال شدن و نشدن من هم اهمیتی نداره واسش 

شاید باورت نشه ولی می‌فهمه منم گاهی از سر نیاز رو میارم به خودارضایی مانع من نمیشه و مخالفتی نمیکنه 

یه سوال خب مردی که سرد باشه چرا تمایل به ازدواج داره اصلا.؟مگه اون کشش اولیه و‌احساس نیاز در مرد نباید باشه. ؟ من فکر میکنم تووی اقایون این حس و تمایلات جنسی خودش یه فاکتور مهم هست برعکس ما خانوما که ممکنه نیازجنسی دلیل اصلیمون برای ازدواج نباشه. پس چرا مردای سردمزاج اصلا اون همه سختی میکشن از خواستگاری ونامزدی تا کارای عروسی و و و

هیچم   هیچ
این یه عادت مخرب عه  ایشون تمام مسائلش اوکیه و همه چیزش خیلی عالیه این ویژگیشم مطمئنم نشات گرف ...

آخه گلم خودارضایی برا این اقا فقط ی حدسه وگمان

خوده استارتر هم خبر نداره 

فقط فهمیده فیلم میبینه و بی میله

این دلایل کوچیک خودش گاهی نشون دهنده مشکلات بزرگه(ک کوچیک هم نیستن)

استارتر ی زندگی ناموفق داشته و بعداز کلی سختی دیگه واقعا فک نکنم روحیه اینو داشته باشه بشینه طرح و‌تقشه بریزه اینو درست کنه

بهترین کار اینه اگر اقا افتاد ب منت کشی برن مشاوره بعد تصمیم بگیره

ن الان بره بگه کارت غلط نبوده و فلان

میشه بپرسم چه مدت اشنا شدین باهم؟؟ایا نشونه ای تو اشنایی دیدی؟؟چون من خودم از ازدواج مجدد میترسم و خ ...

بله عزیزم برای شما وتمام دخترای دم بخت که عینه خواهرم هستین تک تکتون میگم چون من دلم نمیخواد این بلا سر شمام بیاد

همسرمن الحق که بازیگر خوبیه چنان خودشو خوب نشون داد که یک درصد فکرنمیکردم همچین آدم پستی باشه‌‌‌..چهارماه آشنا شدیم بعدم عقدکردم و فرداش اومدم سر زندگیمون یعنی خونه خودم‌‌‌..شوهرم بهم میگفت من نیاز جنسیم سی درصد نیاز عاطفی هفتاد درصد...حتی اگه یه سالم یا ماه ها رابطه جنسی نداشته باشیم میتونم خودمو نگهدارم اشکالی نداره فقط عشق ومحبت براهم کم نزاریم...منم تو دلم میگفتم ولی چقدر این پسرخوبیه که منو برا خودم میخواد نه رابطه..‌غافل ازاینکه آقا آدمیه که هوسبازو تنوع طلبه ...کدوم مردی هستش که اخه ازهمون اول ازدواج ماهی یه بار حتی گاهی دوماه یه بار بازنش رابطه داشته باشه ..زودانزالیم داشت یعنی زیر پنج دیقه ‌‌...حالا بگذریم نگو آقا تو خلوتش ساعتها فیلن مستهجن میبینه...نگو اقا معلوم نیس از اول ازدواج تا حالا چند بار خیانت کرده که همش سوتی میداد واخرش لو رفت...من فکرمیکردم کلا مرد سرمزاجیه نگو ازاین مریض جنسی وتنوع طلبه....هیچ نشونه ای تو مدت آشنایی ندیدم از بس زرنگ و هفت خط بود فقط تو زندگی شناختمش...بسیار دروغگوووو پشت نقاب یک مرد وفادار چه کثافتیه فقط من میدونم که مثله شمع دارم میسوزمو و دیگه کار ازکار گذشته و من تو آخرین عشق زندگیمم شکست خوردم ازهمه مردا بیزارم

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...
آخه گلم خودارضایی برا این اقا فقط ی حدسه وگمان خوده استارتر هم خبر نداره  فقط فهمیده فیلم میب ...

نمیدونم هرکسی عقاید خودشو داره 

آره به نظر منم مشاور خیلی میتونه کمک کننده باشه البته وقتی که اون آقا از اون سنگر دست پیشو گرفتن کنار اومده باشه نه وقتی که استارتر اشتباهی اینطوری باعث شده بدتر اقا واکنش نشون بده

شوهر من رابطه عاطفی را داره  هر روز بغل کنه ، ببوسه ، ابراز علاقه کنه  واسه خونه خرج می‌ ...

ینی سراغ زن دیگه نمیره؟؟؟خیانت با رابطه کسی نداره؟؟؟

چقد شرایطت سخته بمیرم برات 😔

خیلی شکستی و قوی و قوی تر شدی

شما دختر داری و این ازدواج دوم رو سخت میکنه 

تو اینجور فیلم ها رابطه با بچه ها رو ترویج میده 

بنابراین خیلی باید برای ازدواج دوم 

مراقب باشی و آگاهانه انتخاب کنی

که بچه تون ضربه نخوره

هر نوع اعتیادی قابل توجیه نیست  چونکه بر اساس منطق نمیشه براش دلیل آورد دلیلش وابستگیه که تا ط ...

منم همینو میگم دیگه..وقتی روی کنجکاوی لب به چیزی مثل مواد میزنن دیگه غرق میشن عین این فیلم ها..رابطه خیلی مهمه تو زندگی .به جرغت میتونم بگم خیلی از آدمای معتاد بخاطر داشتن رابطه ای فرا از حد درگیر اعتیاد شدن...چند بار مصرف کردن که نیاز جنسیشونو پر کنن اما دیگه معتاد شدن..فیلم پور.ن هم همینه میخوای خلاء هاتو پر کنی اما از راه اشتباه.آخرش میبینی که دیگه زنت به چشمت نمیاد و فیلم خوبه درگیر افکار پریشون جنسی میشیم و اخرشم تباهیی

برای برآورده شدن آروزهاتون(( اللهم صل علی محمدوآل محمد))..برای آرزوی منم یه صلوات بدید ممنونم  
ینی سراغ زن دیگه نمیره؟؟؟خیانت با رابطه کسی نداره؟؟؟ چقد شرایطت سخته بمیرم برات 😔 خیلی شکستی و قو ...

انقد ازش خیانت دیدم و بارها شکستم که دیگه نسبت به این قضییه بی تفاوت شدم 

من یازده ساله دارم باهاش زندگی میکنم دوتا بچه دارم 

دیگه مجبورم بخاطر بچه هام و دلایل دیگه به جدایی فکر نکنم 

و به قول تو این شکستن ها قوی ترم کرده 

واسه خودم زندگی میکنم 

با بچه هام سرگرمم 

نیاز جنسیم را تا جایی که بشه سرکوب نشه هم خودارضایی میکنم بازم شرف داره به خیانت 

چاره ای ندارم 

وقتی مردم مرد نیست  

2706