2737
2734

اصلا اینو نگو. واقعا عالی بودن عالی. چقدر با ظرافت به جزییات توجه میکردن. مجسمه سازا و نقاشا و بقیه هنرمندا. چقدررررر به مسائل علمی که اونموقع مطرح نبود توجه میکردن. تو نقاشیا و کاراشون معنی و مفهوم موج میزد. من زیاد از هنر سر درنمیارم ولی میدونم هنر گذشته رو نمیشه با الان مقایسه کرد

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ونگوگ بنظرم شب پرستارش یه شاهکاره، و خب خیلی توی این یکی دوسال معروف شده همش همه جا طح نقاشیشو میبینیم 

منم خودم کلی وسایل با طرح ونگوگ دارم 

باب راس هم بنظرم بهش کم لطفی شده یه هنرمند خیلی مهربون و خاکی بود

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 
2731