2752
2734
عنوان

براتون صلوات میفرستم..🌻

147 بازدید | 37 پست

دوستان عزیزم براتون صلوات میفرستم لطفا لایک کنید یا پست بذارین تا اسمتون بمونه ⚘❤

ممنون میشم برای حاجت روایی منم دعا کنید خیلی محتاج دعام🥺🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برای

@ماهلیناممممممم    

@ااااااااببببب    

@18_narnia    

@sbmimi    

@nazroz20    

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

برا

@mlita91    

@شاید_کنکوری    

@اعتصامی    

@تنهاترین۲۴    

@نخودسیاه    

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
انشالله حاجت روا بشین  و خدا سلامتی بده عزیزم ❤

انشالله حاجت روا شی واست صلوات....میشه واسه دوباره باردار شدن منم دعا کنی.....نی نی نموند واسم...دعا کن باردار شم بازم خیلی بیتابم

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  
برای @ماهلیناممممممم     @ااااااااببببب     @18_narnia     ...

مرسی به یادم بودی عزیز دل 🙏❤️

استارتر جان منم صلوات می‌فرستم براتون

پائولو کوئیلو:این که بدانی در راه درستی هستی یک چیز است،و این که فکر کنی راه درست فقط همین است یک چیز دیگر...ماهرگز نمی توانیم درباره‌ی زندگی دیگران قضاوت کنیم، هرکس رنج ها و چشم پوشی های خودش را دارد!💚منو توی تاپیک های مذهبی ،ختم، چهله و دعا تگ کنید💚اگر سوالی در زمینه های زبان انگلیسی و مهاجرت داشتید بپرسید خوشحال میشم اگر بتونم کمکتون کنم💚کارل پوپر:اگر چه در دانش کمی که داریم با یکدیگر متفاوتیم اما در نادانی بی نهایت‌مان همه باهم برابریم💚
مرسی به یادم بودی عزیز دل 🙏❤️ استارتر جان منم صلوات می‌فرستم براتون

خواهش میکنم عزیزدلم ❤️😍

2706