2733
2734
عنوان

دخترم ۱۰ سالشه براش گوشی بخرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1082 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کا براش نخری

نزار از الان وارد این دنیای کثیف مجازی بشه

من خودم خیلی کوچکتر از دختر شما بودم تبلت داشتم و خیلی بد بود

چرخ گردون چه بخندد چه نخندد تو بخند 😇 مشکلی گر سر راه تو ببندد تو بخند 🙃 غصه ها فانی و باقی تو بخند😉        گر دلت از ستم و غصه برنجد تو بخند:)

نه اصلا نخر چیه گوشی چشماشون ضعیف میشه

به جاش کتابای خیلی خوب مناسب سنش بخر براش بخون

دوتایی وقت بگذرونین فیلم ببینین آشپزی کنین بیرون برین سینما استخر...هزار تا فعالیت مفید میتونه جایگزین گوشی باشه

توروخدا اگه بلدین جواب بدین  دخترم ۵ سالشه عصری آب با فشار زیاد تو دسشویی خورد به پایین وا ...

سلام عزیز دلم خوشگلم من دانشجوی مامایی هستم آنقدر نگران نباش پرده بکارت حداقل پنج سانت داخل واژن هست و حالت انعطافی داره امکان ندارد با فشار آب پاره شده باشه شما اگر خیلی نگرانی فردا ببر یه معاینه بکن خیالت راحت بشه امکانش هست فشار آب لایه های کلیتوریس و زخمی کرده خون اومده 

چرا؟ آخه همه دارن میترسم عقده ای بشه

خب همه اشتباه میکنن🫣دختره منم ده سالشه، چند بار گفته، کلاس زبان رفت دوستاش داشتن، چند بار گفت، میخواست از تکالیفش عکس، بندازه، بهش گفتم تکالیفش رو یادداشت کنه، بهش هم گفتم موبایل برای ۱۸سال به بعده، البته شاید مجبور بشم زودتر بخرم براش ولی صد در صد بالای ۱۵ساله، به نظرم جز آسیب هیچی نداره موبایل،،، الان با دوستاش چت میکنه یا تصویری صحبت میکنه، محدود نیست ولی با گوشی خودم،،، البته گاهی از تبلت من برای فیلم یا کلاس، استفاده میکنه

بخر واسش ولی به هیچ وجه واسش سیمکارت نخر به وای فای هم نزار هیچ وقت وصل شه

اصلا نباید بچه ده ساله گوشی داشته باشه مگه تنها کجا میره که گوشی لازمش بشه،وقتی راضی شد گوشی بخره یه مدت دیگه هم مجبورش میکنه سیم کارتم بخره بازم مجبورش میکنه بسته بخره

2706