2733
2734
عنوان

زن داداشم بهم زنگ زد گفت آتیش انداختی تو زندگیم سلیطه 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 11332 بازدید | 191 پست
آره کاشکی نمیگفتم  کاشکی میگفتم کلا نیاید اینجا

الان که دعوا کردید دیگه اومدنشون کلا کنسله. بهتر شد. خودشون راه زندگیشونو پیدا میکنن

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اینجا خونه بابامه که برای من خریده ولی بنام خودش زده ولی راضی نیست اونا بیان اینجا رو این حساب فکر ...

بابات راضی نیست بیان اونجا؟ با پول تو خریده خونه رو؟

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است ....
اینجا خونه بابامه که برای من خریده ولی بنام خودش زده ولی راضی نیست اونا بیان اینجا رو این حساب فکر ...

پس میدادی بابات صحبت کنه وقتی خودش دوست نداره اونا بیان

بهش میگفتی من اگه بچه نگه دارم پول میگیرم

حق پرستاری میخوام

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷تجدید بیعت و سلام ما ، تقدیم محضر امام ما (ع) ، انشالله برای آقامون (ع)جُون و قنبر بشیم تمام ما🤲🇮🇷 ایران من تسلیت🖤
نه اصلا با ابن اخلاق زنداداشم حتی بچه برادرم بود نگه نمیداستم 

ببین توقعشون زیاده 

کلا بچه داداشت هم باشه واقعا مسئوایت سختیه

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
آره 

خب دیگه، وقتی یکی جایگاهشو ندونه و بقیه هم باعث توهمش بشن از این بهتر نمیشه. هر کسی بود زیونشو جمع میکرد

🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿 
خب اینکه بچه پیش کی باشه به خودشون مربوطه. به نظرم به جای اینکه در این مورد نظر بدی، باید میگفتی نمی ...

آره به خودشون مربوطه زمانی که سر زندگی خودشون باشن 

نه زمانی که بیان خونه من 

نمیدونم شاید با این حرفم باعث شدم داداشم تحریک بشه به زنش بداخلاقی کنه 

اره 

خب پس اگر پدرتون برای شما خریدن بهتره به نام شما بزنن 

چون تا پدر زنده هستن اینطور چشم داره به مال دنیا با این وضع زن و زندگیش 

وای به حال روزی که بعد از ۱۰۰۰سال عمر با عزت پدرتون اتفاق بدی برای ایشون بیافته

ااااااا 

عجب 

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲

اصلا نزار بیان پیشت شر میشه از الان معلومه 

انشا ٕ الله تو هیچ خونه ای مریض نباشه....گرفتار نباشه... دلشکسته نباشه..نا امید نباشه..بدهکار نباااااشه .... سایه همه پدر مادرا رو سر بچه هاشون باشه....خدایا غمو از دلامون دور کن ارزو ب دلمون نکن بهمون ارامش و سلامتی بده  انشا ٕ الله هر کی هر ارویی داره بهش برسه انشا ٕ الله هر چی ک ب صلاحمونه برامون اتفاق بیفته ی عالمه ارزو و دعای خوب تقدیم تو ک داری امضامو میخونی...اگ امضامو خوندی دعا کن سال دیگ تو خونه خودم باشم😉😍....خدایا خودت حافظ عزیزانمون باش.. آمین یا رب العالمین 
2706