2733
2734
عنوان

آیا واقعا یک زن میتونه تنهایی از بچه ها نگه داری کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 33 پست

اگه در امد داشته باشه چرا که نه حتما میتونه ببخشید ولی چیز که من تو زندگی های مشترک هم میبینم تو بیشترشون 90 درصد کارا رو باز خانومه داره میکنه یکی از دوستانم هم طلاق گرفته بودن مامان باباش با مادرش زندگی میکرد مامانش معلم بود ادب و تربیت این دختر زبانزد همه بود و هست ماشالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اونجا هحونجور که گفتی زنا میرن سرکار و با یه حقوق خیلی خیلی معمولیم میشه زندگیو گذروند. اینجا خانم بره فروشنده بشه پولش تا ده روزم کفاف زندگی خودشو نمیده چ برسه اجاره و پول برق و...

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

مامانم منو خواهرمو بدونه هیچ کمکی بزرگ کرد

با این که طلاق نگرفت اما زمان زیادی ز بچگیم رو دور از هم زندگی کردن و اره مامانم مجبور بود کار کنه

(دورنگم)🎴تو مغزم خیلی صدا هس خیلی، تو سرم جنگله             صبح که از خواب پا میشم دلم میخواد کسی نباشه باهام حرف بزنه،میخوام از خونه که میرم بیرون کسی منتظرم نباشه، برگردم دل کسی تنگ نشه واسم،☻️۰ میخوام تنها باشم                                          در من تيمارستانی قصد شورش داره....یخیال پرداز روان           گیاه‌خوار💚 intjفمینیست💜  عاشق علم ونجوم👩🏻‍🚀فیلم باز فیلم خواستی ژانر مورد علاقت رو بگو چندتا بهت پیشنهاد بدم🧸 کیدراما عشقمه :)    من درون دنیای که تو مغزمه زندگی میکنم من صدا های تو مغزم میشنوم که واقعیت نداره من با افرادی که تو ذهنمه خوشحالم من با اشخاص غیر واقعی زندگی میکنم  روزی به مشکلاتی که اکنون رنجم میدهد خواهم خندید...و از پنجره بیمارستان روانی به بیرون خیره خواهم شد:)                       this is måneskin🫀متفاوت باش... مثلا بشین رو تلویزیون مبل ببین

عزیزم اونا تو فیلماشون زن رو یه موجود قویی و مستقل نشود میدن اگ یه زن اراده داشته باشه صد در صد میشه من یکیو میشناسم دوتا بچه داشت شوهرش فوت میشه زنه با ۳۵ سال سن تو ۵ سال با خیاطی شبانه روزی تو سالن ها تونست سالن خودشو بزنه باورت میشه؟ شوهرش هم خدایی نداشت

ولی فیلم های ترکی شوهرس خیانت میکنه زن دوم میگیره ولی زنه هر بار شوهرش میبخشه و در اخر باهم خوشبخت میشن😐 شما با عقل خودت بسنج اولی منطقی تره یا دومی ؟ کی خیانتو بخشیده خوشبخت شده؟ فیلم ترکیا شورشو دراوردن البته ۸۰ درصد ایرانیا مثل زنای ترکین چون فرهنگامون یکیه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛

عروس عمم تونست

بعد خیانت پسرعمم واسه خضانت پسرس حتی از مهریش هم گذشت

خانوادش زیر خط فقر بودن پسرعمه کثافتم حتی نفقه هم نمیداد

به خاطر بچش که نمیتونست بی خیالش شه حتی کلفتی هم کرد از کار تو کارخونه شروع کرد یکم پس انداز کرد الان یه مغازع کوچیک داره که با پسرش کار میکنن

پول مهد کودک نداشت بچشو مادرش نگه میداشت به اون پول میداد که البته اونم کمتر از مهد میگرفت

خیلی سختی کشید

اره چرا نشه؟ 

منم پدرم از بچگی رفت؛ مادرم و منو خواهرم باهم بزرگ شدیم و رشد کردیم؛ مادرم درسش رو ادامه داد و مشاور مدرسه شد؛ خداروشکر خدا هوامون رو داشت و هردو مردهای خوبی پیدا کردیم ؛ ادم تلاش کنه هرچیزی ممکنه

دیبی جان من پگاهم اگر با کاربری دیگه ای هستی بهم پیام بده دلم برات خیلی تنگ شده❤
بستگی به روحیات و توانایی های اون زن داره خیلیا تونستن. مخصوصا مادران نسل های قبل

اونا با هزارتا مشکل بچه رو بزرگ کردن...اون بچه کمبود مالی تجربه کرده و روحی...چون تو ایران بچه طلاق چیز بدی میدونن با حرفاشون آسیب روانی وارد میکنن..مشکل مالیم که مشخصه معمولا نمیتونن شاغل باشن و هیچ حقوقی دریافت نمیکنن 

دلم میخواد ببینیم؛ یروز خوش همه...!!!!

اینهمه همسر شهید داریم توی کشور

یا خانمهای بیوه

چرا شما فقط خانمهای امریکایی اومد به ذهنت

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
اونجا هحونجور که گفتی زنا میرن سرکار و با یه حقوق خیلی خیلی معمولیم میشه زندگیو گذروند. اینجا خانم ب ...

اونجا هم وعضیت همینه تو هیچ کشوری بیزینس نداشته باشی شغل با حقوق بالا نداشته باشی همون خرج زندگیو به زور میدی

ولی اونا نسب به ما خونه ها کوچیک تر با قیمت پایین تر دارن و

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛

الان هم زن دایم بعد فوت دایم داره ۲ تا دختر بزرگ میکنه

حتی وضعش بهتر از زمان دایم شده اوت زن قویه

(دورنگم)🎴تو مغزم خیلی صدا هس خیلی، تو سرم جنگله             صبح که از خواب پا میشم دلم میخواد کسی نباشه باهام حرف بزنه،میخوام از خونه که میرم بیرون کسی منتظرم نباشه، برگردم دل کسی تنگ نشه واسم،☻️۰ میخوام تنها باشم                                          در من تيمارستانی قصد شورش داره....یخیال پرداز روان           گیاه‌خوار💚 intjفمینیست💜  عاشق علم ونجوم👩🏻‍🚀فیلم باز فیلم خواستی ژانر مورد علاقت رو بگو چندتا بهت پیشنهاد بدم🧸 کیدراما عشقمه :)    من درون دنیای که تو مغزمه زندگی میکنم من صدا های تو مغزم میشنوم که واقعیت نداره من با افرادی که تو ذهنمه خوشحالم من با اشخاص غیر واقعی زندگی میکنم  روزی به مشکلاتی که اکنون رنجم میدهد خواهم خندید...و از پنجره بیمارستان روانی به بیرون خیره خواهم شد:)                       this is måneskin🫀متفاوت باش... مثلا بشین رو تلویزیون مبل ببین
اونجا هم وعضیت همینه تو هیچ کشوری بیزینس نداشته باشی شغل با حقوق بالا نداشته باشی همون خرج زندگیو به ...

من دیدم با یه شغل خیلی معمولی مثل فروشندگی و...هم یه اتاق میگیرن و میتونن شکمشونو سیر کنن. 

اما اینجا با پنج شیش تومن واقعا نمیشه، مگه اینکه مدرک داشته باشه بره تو شرکتا. یا اینکه خیلی قوی باشه بره توی کارخونه ها برا کارگری یا خونه های مردم کار کنه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
2706