2752
2734

بستگی به سابقه ی کاری و تحصیلات داره.

دوستم‌شوهرش رییس شعبست نمرسیدم‌ ولی حسابی پولدارن انقدری که بالای ۱کیلو طلا داره.۳تا خونه و ۳مدل ماشین و ویلا و همه چی.

مثلا بره بازار تو ویترین طلافروشی هرچی ببینه خوشش بیاد میخره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تایم اداری 7و نیم صبح  تابستون که ساعتای اداری برای برق جابهجا کردن ۶ و ربع تا ساعت ۲  ولی گاهی تا ۳ هم طول میکشه به اینکه توی بانک چیکار میکنه پشت باجه ست یا کدوم بانک و کدوم شعبه ست خیلی تفاوت میکنه توی سختی کارشون

حقوقشون هم اگه قراردادی باشن کمه ولی اگه رسمی باشن خوبه  با توجه به سابقه و اینکه کدوم بانک و شهرن متفاوته ۲۰ تا ۳۰ تا بیشتر هم میتونه باشه 

کارمند ۱۴ - ۱۵ ساله بانک ملی قرار دادی ۱۲ - ۱۳ تا میگیره

کارمند فکر میکنم با همینقدر سابقه یکم بیشتر شاید دقیق نمیدونم بانک رفاه حدود ۳۰ - ۳۵ تا میگیره  هر دو هم توی یه شهرن یکی از شهرهای بزرگ

از مزایاش اینکه میتونی وام بگیری یا مثلا یکی شون بخاطر کارنامه بچش به بچش ۱ و خورده ای دادن و اینجور مزایا

از بدیاش هم کار سخته و مسئولیت داره اشتباه مالی کنی خسارت جبران کنی توی اعداد و ارقام اشتباه کنیو  اگه مدرکت خوب باشه و سابقه و پارتی مبتونی معاونت بگیری

امیدوارم بدرد خورده باشه

2731