2733
2734

می خوام تو خونه انجام بدم مثلا شیرینی و کیک بپزم یا تنقلات و پاستیل و اینا کجا بفروشمشون؟ چون شهرمون خیلی کوچیکه...

برم ناخنکاری یاد بگیرم خوبع ؟ یا خیاطی؟

هر کار هنری یا ایده ای دارید معرفی کنید...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

هر کدوم که بهش علاقه داری

چون نیاز دارن با حوصله تمرین کنی و ممارست کنی تا حرفه.ای بشی

علاقمند نباشی چند بار که خراب کنی کارو بی انگیزه میشی.

شهر کوچیک باشه که بد نیست عزیزم

شما اول با دوست و فامیل شروع میکنی و پیج میزنی ، بعد مدتی معروفتر میشی.

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
شیرینی پزی و کیک پزی عاشقشممممم اول دوست و اشنا همسایه فامیل کافه حتی سوپری از همه جا میتون ...

فقط کافه و سوپری اکثر کافه ها هم از آشنای خودشون میگیرن یا خودشون آماده میکنن

بنظر من خیاطی، کیک و شیرینی فاسد شدنیه تو مدت مشخص باید بفروشی، آرایشگری هم محیطشونو من دوست ندارم ا ...

اوهوم اتفاقا خیاطی دوس دارم ولی خب میترسم چرخ و پارچه و اینا بخرم نگیره کارم...

ولی خب نظر خودمم خیاطیه فعلا

2706