2777
2789
عنوان

کلاس دوم

90 بازدید | 6 پست

مامان هایی ک امسال بچه های گلتون کلاس دوم بودن 

ریاضی کلاس دوم راحته یا سخته 

نیاز داره بچه تابستون کلاس ریاضی بره 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی به هوش بچتون داره اما من میگم نه به عنوان یه دختر که داداشم سومه

پسربزرگم کلاس ششم هست ریاضی دومشون رو یادم نبود 

بله فعلا کلاس اول رو ک عالی گذروند 

تشکر دوست من

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

من یه دخترم ششمه یه دخترم دوم . از کلاس اول بزرگه کاری که کردم تابستون یه کتاب گاج میگرفتم مربوط به سال قبل در سه چهار ماه تعطیلی تفریحی حل میکنن اینجوری مهر که میرن چیزی یادشون نرفته مشکلی هم ندارن در ریاضی دخترم از چهارم که رفت درسا سنگین شد براش کمک اموزشی هم گرفتم قبلش لازم نداشت ولی این دخترم با این که درسش خوبه ولی حس میکنم سال دیکه که سومه هم براش بخرم خوبه 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
من یه دخترم ششمه یه دخترم دوم . از کلاس اول بزرگه کاری که کردم تابستون یه کتاب گاج میگرفتم مربوط به ...

اره سوم واقعا سخته عزیزم