2733
2734
عنوان

تا حالا عروسی بدون آهنگ رفتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 572 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عروسی بی آهنگ مثل برنج بی خورشته

آخه چه لزومی داره وقتی اعتقادشون اونطوریه عروسی بگیرن 

من خودم مذهبیم ولی این حساسیت روی آهنگ رو واقعا درک نمیکنم

کاربری دست دونفره
سخنرانی دیگه چرااا😂 عروس لباسش چطور بود؟

لباس عروس و آرایش خوشگل و دسته گل و روی لباس عروسش کت پوشیده بود و شنل خیلی ناز بود  ... خیلی همه چی شیک بود فقط این کارشون عروسی رو داغون کرد 🤣

داشت به زنا توصیه می‌کرد با شوهرشون چطور رفتار کنند 

میگفت به لیوان آب بدی دست شوهرت بی حساب میری بهشت🤣

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند
آخه چه لزومی داره وقتی اعتقادشون اونطوریه عروسی بگیرن  من خودم مذهبیم ولی این حساسیت روی آهنگ ...

عزیزم هرکی هرجور سلیقه اشه عروسی میگیره....بالاخره اون زوج هم آرزو پوشیدن لباس عروسی دارن ...اینکه یه جشنی بگیرن

خدایا دوستت دارمممم ❣❣

ما هم یه عروسی رفتیم عروس خیلی مذهبی بود حوزه درس میخوند ولی غیر مذهبیا بهش غلبه کردن و آهنگ باز کردیم رقصیدیم آخر خودشم آوردیم وسط 😂😂

مقاومت میکرد میگفت لاقل ساسی مانکن و غیر مجاز باز نکنید ولی کیه که به حرفش گوش بده تو این هیرو ویر🤣

❌لایک نکن❌           برای یک زندگی معمولی 🖤
2706