2752
2734
عنوان

تا حالا عروسی بدون آهنگ رفتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 572 بازدید | 50 پست
عزیزم هرکی هرجور سلیقه اشه عروسی میگیره....بالاخره اون زوج هم آرزو پوشیدن لباس عروسی دارن ...اینکه ی ...

درسته ولی کلا عروسی گرفتن مدل ایران و دف و مولودی اصلا با هم همخونی نداره . کسی که آهنگ رو حرام میدونه چطور آرایش رو حرام نمیدونه؟ به هر حال نا محرم میبینه

کاربری دست دونفره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درسته ولی کلا عروسی گرفتن مدل ایران و دف و مولودی اصلا با هم همخونی نداره . کسی که آهنگ رو حرام میدو ...

مدل ایرانی یعنی چی😬🤔

عزیزم اونی که معتقده قطعا نمیزاره نامحرم ببینه...نامحرم کجا میخواد ببینه؟؟

دختر فامیل ما مذهبیه...وقتی مردا اومده بود کلاه شنلش رو کشیده بود جلو صورتش که آرایشش معلوم نباشه 

خدایا دوستت دارمممم ❣❣
مدل ایرانی یعنی چی😬🤔 عزیزم اونی که معتقده قطعا نمیزاره نامحرم ببینه...نامحرم کجا میخواد ببینه؟؟ ...

منظورم صرفا عروس نبود ، مهمون ها قطعا با آرایش میان 

کسی که انقدر سخت گیره قطعا میگه حجاب مهمونا بهش مربوطه

حوصله بحث ندارم من صرفا نظرمو گفتم

کاربری دست دونفره