2733
2734

عزیزم بهم میگی من از شوهر الانم که باهاشم خیلی دوسش دارم جدا میشم یا نه ؟

اون من دوست نداره انقد شاید ۵۰ درصد ،دلش میخواد یه زن حوری داشته باشه من فقط خوشکلم حوری نیستم یعنی همه چی تموم شوهرم چهره خوبی داره دویتاش هی هندومه میدن زیر بغلش ،یه بار بهم خیانت کرد در حد کافه رفتن اینا بعدش پشیمون شد گفت باهم بمونیم اینا ،بعد الان یه سال میگدره باز میگه جدا شیم ،دلش یه زن شاعل میخواد حوری یا اینم نبود حوری .

بهم گهگاهی میگه با تو بجونم باید دیگران ببینم اه بکشم 😔 منم واقعا زشت نیستم که اینجور میگه ها خیلی خوبم اما حوری نیستم فقط یسری ایرادا ددارم که با پول حل میشه پولم نیس 

از شوهر الانم بچه دار میشم ؟

شوهرم وضع مالیش بهتر میشه اخه پول خونشو تو بورس از دست داده سرش خیلی افسرده شده ،

من انلاین شاپ لوازم تحریر بزنم یا اکسسوری یا لباس زنونه یا شال کردمش بهتر میشه برام اینا میگی بهم جون من 😭😭

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اسب جون من درخوایت دوستیمو قبول میکنی عزیزم بهم میگی من از شوهر الانم که باهاشم خیلی دوسش دارم جدا میشم یا نه ؟

اون من دوست نداره انقد شاید ۵۰ درصد ،دلش میخواد یه زن حوری داشته باشه من فقط خوشکلم حوری نیستم یعنی همه چی تموم شوهرم چهره خوبی داره دویتاش هی هندومه میدن زیر بغلش ،یه بار بهم خیانت کرد در حد کافه رفتن اینا بعدش پشیمون شد گفت باهم بمونیم اینا ،بعد الان یه سال میگدره باز میگه جدا شیم ،دلش یه زن شاعل میخواد حوری یا اینم نبود حوری .

بهم گهگاهی میگه با تو بجونم باید دیگران ببینم اه بکشم 😔 همش ۵۰ ۵۰ که باهم بمونیم یا جدا شیم منم واقعا زشت نیستم که اینجور میگه ها خیلی خوبم اما حوری نیستم فقط یسری ایرادا ددارم که با پول حل میشه پولم نیس 

از شوهر الانم بچه دار میشم ؟

شوهرم وضع مالیش بهتر میشه اخه پول خونشو تو بورس از دست داده سرش خیلی افسرده شده ،

من انلاین شاپ لوازم تحریر بزنم یا اکسسوری یا لباس زنونه یا شال کردمش بهتر میشه برام اینا میگی بهم جون من 😭😭

من زانوم بخوام عمل کنم در اینوه عفونت نیکنه ؟ کمرم عمل کنم در اینده موفقیت امیز میشه ؟

@ssssskk    

@29bahar29     التماستون میکنم درخواست دوستیمو قبول کنید حالم به شدت بده قلبم داره از قفسه سینم در میاد بس که درد میکنه از ناراحتی k@

شما اعتماد ب نفست خیلیی پایینه 

یعنی چی ک شوهرت دنبال حوری و شاغله

اون دنبال اینکع ک تو پول در بیاری اول باید اعتماد ب نفستو خوب کنه تعریفت کنه تشویقت کنه بهت افتخار کنه

بعدم خود شما رو خودت کار کن ب خودت برس همش رسیدن ک با پول نیس همیشه مرتب باش ب همسرتم بگو بهتون پول بده ب خودتون برسید اون ک میخواد شما حوری بشید پس بابد بده

دومم هبچ کس زشت نیس شما اینقدررر گفتی ک بهت تلقین شده زشتی

همسر شمام یکبار خیانت کرده پس دفعه دومم دنبال بهانه هس خودتو دست کم تگیر تو یک زنی بخوای میتونی خیلیی بهتر باسی