2733
2734

سلام انقد حالم بده که خدا شاهده دلم داره میترکه ، اول بگم دست خودم نیست حال الانم ولی چیکار کنم که جونی برام نمونده😭😭😭😭 مشکلم اینه که نمیتونم از جام بلند شم ، الان ده روزه بزور ی غذایی چیزی میپزم و ظرفارو بعد از دو وعده میشورم دیگه همین ، فقط و فقط یا نشستم یا دراز کشیدم حالم از خودم و زندگیم بهم میخوره ، دلم داره میترکه که دخترام و شوهرم انقد  مظلومن گره تقدیرشون خورده به من😭😭😭😭 من دارم مرگو با چشمای خودم میبینم باورتون میشه حتی چشمام دائم خماره چیکار کنم خدایا 😔😔😔

چرا آخه مریضی ؟؟؟ یا غم و غصه داری!!؟؟

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بخاطر تمام نعمت های که بهم عطا کردی شکرت❤️🤲🏻   خدایا شکرت قوربون نعمتت برم الهی تاریخ ۱۴۰۳/۲/۱۴ بی بی چکم مثبت شد خدایا خودت مراقبت هدیه قشنگمون باش 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

افسرده ایی؟

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
2731
2740

این که چیزی نیست یه قرص اعصاب بخوری خوب میشی ،افسردکی داری،منم روزی یدونه می‌خورم نخورم مثل تو می شم ،به خاطر بچه هام میخورم 

اگه تو تاپیکی راهنماییت کردم ،کمکت کردم، واسه عاقبت بخیری بچه هام صلوات بفرستی ممنون میشم، خدا خیرت بده
علائمم که اینو میگه

خوب درمانش دست خودته 

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
2706