2752
2734

من هم شرایطم مثل شماست.همیشه مثل مرده یه جا افتادم.اصلا نمیتونم بخندم.پنیک عصبی دارم.قلب درد ،معده درد،رفلاکس معده،کم خونی شدید....همه مریضی دارم.اصلا نمیدونم اول کدوم دکتر مراجعه کنم!!!

منم به خاطر دخترهام فعلا دارم ادامه میدم تا کی تموم بشه😔

الان آرزوی مرگ میکنی اونوقت از عوارض بعد میترسی؟ مرگ تو به تعویق بنداز لااقل به خاطر بچه هات

من الان اصلا نمیخوابم شبا شش ساعت میخوابم روزا هم هیچی ، ولی اگه دارو مصرف دیگه میگن بزور بیدار میشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم این علائم ب خاطر کم کاری تیرویید و کم خونی و کمبود ویتامین دی هست اول چکاپ بده با چندتا قرص تقویتی درست میشه اگه کم‌کاری تیرویید باشه با ی نصفه قرص صبح ها درست میشه 

من الان اصلا نمیخوابم شبا شش ساعت میخوابم روزا هم هیچی ، ولی اگه دارو مصرف دیگه میگن بزور بیدار میشی

نه من فلوکستین میخورم دو هفته اول خوابم رو زیاد کرد الان روزی هشت ساعت می‌خوابم معمولی، بعدشم حالا مگه بیداریت چه سودی داره که از خواب زیاد می ترسی ؟به هر حال من خواستم کمکت کنم،کسی جز خودت نمیتونه بهت کمک کنه باید بخوای که خوب بشی

اگه تو تاپیکی راهنماییت کردم ،کمکت کردم، واسه عاقبت بخیری بچه هام صلوات بفرستی ممنون میشم، خدا خیرت بده
الهی هیچکس مثل من نباشه

منم مثل تو می شم اگه قرص نخورم، میگفتم کاش سرطان می‌گرفتم افسردگی نمیگرفتم هیشکی هم ادمو درک نمیکنه آخه فکر میکنن به آدم بی خود بداخلاق تنبلی

اگه تو تاپیکی راهنماییت کردم ،کمکت کردم، واسه عاقبت بخیری بچه هام صلوات بفرستی ممنون میشم، خدا خیرت بده
من هم شرایطم مثل شماست.همیشه مثل مرده یه جا افتادم.اصلا نمیتونم بخندم.پنیک عصبی دارم.قلب درد ،معده د ...

چرا تلاشی برای نجات خودت نمیکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برو روانشناس باهاش حرف بزن لازم باشه به روانپزشک ازجاع میده تورو

چرا تلاشی برای نجات خودت نمیکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برو روانشناس باهاش حرف بزن لازم باشه به روانپزشک ازجاع مید ...

واقعیتش امیدی به آینده و زندگی ندارم.توی هرچیزی بیشترین تلاش رو کردم و بدترین نتیجه ها رو گرفتم و مرگ برام شیرین تره.ولی خب خودت بهتر میدونی دختر تو سن بلوغ نیاز به مادر داره.از خدا خواستم تا چند سال دیگه به خاطر دخترهام زنده نگهم داره بعد هرکار میخواد بکنه.

یعنی هربلایی فکر کنی سرم اومده..از دست دادن عزیز،دزدی اموالم،بخت سیاه،همسر کم عقل...با رتبه ی سه رقمی کنکور خونه نشین شدم...

دوسال پیش رفتم روان پزشک یه عالمه قرص داد برای پنیکم...ولی استفاده نمیکنم.من هم مثل استارتر از مرگ نمی‌ترسم ولی از اعتیاد به قرص آرام بخش بیشتر میترسم.

واقعیتش امیدی به آینده و زندگی ندارم.توی هرچیزی بیشترین تلاش رو کردم و بدترین نتیجه ها رو گرفتم و مر ...

برای سلامتی همه بیماران روح روان حمد بخونیم 

بعضی وقتها باید بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کرد،من می‌دونم این خانوم چی میگه،زندکی و مغزش فلج شده ان ...

خواهرم میخورد کل روز روخواب بود دیگه نخورد 

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
من فلوکستین میخورم خیلی راضیم

داروهای خواهرمو نمی دونم 

عزیزم ارزوی تندرستی دارم

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻