2733
2734
عنوان

با روانشناسی دارک پسری رو وابسته کردی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2442 بازدید | 97 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

انجام دادم نتیجش برعکس شد به غلط کردن افتادم

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب ▪️از قبول درخواست های دوستی معذورم ندید لطفا🤍 قضاوت های بیجا رو نمیبخشم ، احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗ مشاور و نماینده فروش محصولات پوست و مو زیرنظر شرکت مهلران☘مشاوره کلی در حد اطلاعات و تجربه ، خوشحال میشم کمکی کنم و درآخر اگر شکوفه آرامش و انگیزه در دلتون آسمانی شد من رو از دعای خیرتون بی‌نصیب نذارید  [ تویی که تا اینجا خواندی،بدان می‌آید روزهایی خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش و انگیزشی پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄
اونم باز هزار تا چیزه مختلفه بسته به شخصیت ادم داره   مثلا دخترایی که با پدرشون مشکل دارن راح ...

حالم بد شد از گفتارو نوشتارت

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم

اوایل اصلا بهش اهمیت ندادم و همش میگفتم من مغرورم این باعث شد حس جنگجو بودنش بیدار شه بیشتر بیاد سمتم

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
اوایل اصلا بهش اهمیت ندادم و همش میگفتم من مغرورم این باعث شد حس جنگجو بودنش بیدار شه بیشتر بیاد سمت ...

بعدش چی

کنجکاو در حوزه ارتباطات=کاربری تحقیقات من😁 اگه درخواست دوستی میدم هدفم فقط راهنمایی‌ و مشورت گرفتنه.
تعریف کن

با دس پس زدن با پا پیش کشیدن و سرد و گرم رفتار کردنش منو دنبال خودش کشوند،دیگ خسته شدم ولش کردم

با همین روش رفتم تو کار یکی،دیدم اخر عاقبت نداره

تا کی نقش بازی کنم و با ترفند یکیو دنبال خودن بکشونم

😘Thanks GOD 
2706