2733
2734
عنوان

با روانشناسی دارک پسری رو وابسته کردی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2442 بازدید | 97 پست
پسرا اونقدرم پیچیده نیستن اون دختران که مجبوری واسه جذبشون هزار تا ترفند کار بگیری، پسرا همین که چشش ...

هه همه اینا حرفه ما که بیشتر از اینا کردیم تهش چی شد!

کنجکاو در حوزه ارتباطات=کاربری تحقیقات من😁 اگه درخواست دوستی میدم هدفم فقط راهنمایی‌ و مشورت گرفتنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بستگی به خود پسر هم داره دیگه  خوندمش بعضی از رفتاراش جوابه بنظرم خوندنش واقعا واسه هر آدمی لا ...

چی خوندی؟

چه رفتارایی جواب بوده؟

کنجکاو در حوزه ارتباطات=کاربری تحقیقات من😁 اگه درخواست دوستی میدم هدفم فقط راهنمایی‌ و مشورت گرفتنه.
بهت میگه چطور در جامعه زرنگ باشی رفتارهایی رو یادت میده که واقعا لازمه همه بدونن وگرنه به راحتی گول ...

خب حالا از کجل دانلود کنم

۴ بار تعلیق، کاربری پنجم، با شماره مامان بزرگم اومدم تعلیق نکن نی نی یار    
دستکاری روانی بدون اینکه متوجه اش بشی باهات بازی می کنن یکیش مثلا طرف یه عالمه بهت عشق میده بعد مث ...

یا اولش گرمن بعد سرد میشن.

همون شل کن سفت کن

یا اولش گرمن بعد سرد میشن. همون شل کن سفت کن

اره دقیقا 

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️

واقعا بیخیال شو پسری که اینجوری به دست بیاد ارزش نداره . من یکیو میخواستم هنوزم میخوام از چشم دیگران هیچ ویژگی خاصی نداره ولی از چشم من ازون بهتر نیست و نمیاد . خیلی براش تلاش کردم ولی نشد دیگه بی تفاوت شدم توام بی تفاوت شو می آید هر آنچه باید

من با نخستین نگاه تو آغاز شدم ❤️
هیچی احساسشو نسبت به خودت زیاد کنی که اغوا بشه، خودتون بهتر میدونین دیگه این همه رمان و فیلم عاشقانه ...

خب چجوری این احساسو زیاد کنیم والا ما بلد نیستیم

2706