2733
2734

خسته شدم انقد به خاطر بقیه از خودم گذشتم

من با شوهرم خوشبخت نیستم حالمون باهم بده دو سه ساله به خاطر ابروی بابام و برای اینکه خانوادم غصه نخورن سکوت کردم حرف نزدم جوونیم داره میره خسته شدم

الانم که تصمیم به طلاق گرفتم مامانم و برادرم میگن بمون درستش کن بابا سکته میکنه هیچ کس این وسط به فکر من نیست. مشکلاتمو با شوهرم تو تاپیک های قبلیم گفتم ولی همه چی از خیانتی که دو سال پیش بهم کرد شروع شد.

برام دعا کنید خدا یا نجاتم بده یا مرگمو برسونه از صبح که بیدار میشم تا شب فقط به این فک میکنم ای کاش بمیرمو تموم بشه😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

27 نه ندارم

اگ واقعا نمیخایش باهاش زندگی نکن مگه چند بار زندگی می‌کنیم؟؟؟ مگه تو مسئول سکته باباتی؟؟؟ به تو چه میخاد سکته نکنه والا انگار مسخرمون کردن اولش بزور اوردنمون تو این دنیا بعدشم راست نریم چپ نریم ک سکته نکنن مریض نشن ؛ فردا روز ی بچه بی گناه بیاد تو این زندگی و سرنوشت مشابه خودت داشته باشه خوبه؟؟؟؟؟ 

2731

بعدم پاشو جمع کن خودتو اینقدر ضعیف اعصابم خورد شد والا یعنی چی ۵ سال ازت بزرگترم مجردم هیچی هم ندارم ولی امید دارم چرا ما بمیریم؟ اون ک ص کشایی ک خیانت میکنن برن بمیرن اول جوونی چرا بمیری ؟؟؟ میری کار میکنی زندگی عالی شایدم ی عشق خوب پاشو خودتو جمع کن تا خودم جمع نکردم

اگ واقعا نمیخایش باهاش زندگی نکن مگه چند بار زندگی می‌کنیم؟؟؟ مگه تو مسئول سکته باباتی؟؟؟ به تو چه م ...

بخدا چند سال از عمرمو جوونیم به خاطر این حرفای مسخره هدر دادم دیگه خسته شدم 

همه به من فشار میارن هیچکس نمیگه تو چی تو چه جوری میگذرونی 

بعدم پاشو جمع کن خودتو اینقدر ضعیف اعصابم خورد شد والا یعنی چی ۵ سال ازت بزرگترم مجردم هیچی هم ندارم ...

هنوز طلاق نگرفتم مامانم بهم تیکه میندازه برادرم یه چیزی میگه 

دست از سرمم برنمیدارن دلم میخواد همه رو پشت سرم بذارم برم برای خودم تنها یه گوشه زندگی کنم به قول تو به درس و زندگیم برسم از نو شروع کنم 

ادمای دورم نمیذارن

بخدا چند سال از عمرمو جوونیم به خاطر این حرفای مسخره هدر دادم دیگه خسته شدم  همه به من فشار می ...

خب مشکل از توهه به بقیه چه زندگی تو ؟؟؟؟ چرا اصن اجازه دخالت میدی؟؟؟؟ فردا روز بچه تو هزار و یک مشکل پیدا کنه اونا میان جواب میدن ؟؟؟؟ نکن خاهر من اول ببین اگ میتونی با خودت کنار بیا نمیتونی گور پدر حرف مردم حتی پدر و مادر خودشون ی بار زندگی کردن حالا میخان زندگی مارو هم پیش ببرن ؛ شما از روزی ک ۱۸ سالت شد اختیارت با خودته تصمیم با خودته چ ربطی به مادر و برادرت ؟؟؟؟ من به حدی زبون دارم اجازه نمیدم کلمه ای دخالت کنن تو کارم مگه چند بار زندگی میکنی ک به قول خودت جوونیت رو اینجوری بگذرونی شما باید با مشاور درست مشورت کنی نه برادر و مادرت برا زندگی تو تصمیم بگیرن 

هنوز طلاق نگرفتم مامانم بهم تیکه میندازه برادرم یه چیزی میگه  دست از سرمم برنمیدارن دلم میخواد ...

کجا بری ؟؟؟؟ مشکلی چیزی داری ؟؟؟ بری کرایه خونه بدی ک چی ؟؟؟ وظیفشونه دختروشونو پشتت باشن بری کار کنی زندگی کنی ، آوردنت تو این دنیا باید عاشقت باسن و کاری رو بکنن ک تو حالت خوب باشه تیکه هم بندازن تا جونشون در بیاد والا من اونقدر از این تیکه ها شنیدم از این گوش و از اون گوش در کردم جوابشون هم میدم من نمیدونم چرا اینقدر دختران سرزمینم ساکت و آرومن بابا زندگی خودتون زندگی شماست چرا میدین دست این و اون ؟ شما باید با مشاور صحبت کنید اگ قابل حله حلش کنیو من موافق طلاق نیستم فقط مشکلم اینه خودت نمیتونی برا خودت تصمیم بگیری 

2706