2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ی بار من دعادیدم تو دریا انداختن

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏

اين دعانويس نيس كلاهبرداره برا رد گم كني مو گذاشته تا كارشو خفن نشون بده 

اين طلسم نيس بندازش تو زباله 

الكي خط خطي كرده كه مثلا حروف سرياني نوشته

« لامصب لاقل عددي جدولي حروف مقطعه ايي چيزي ميذاشتي تو نوشتت تا بگن دعانويسي»

اگه طلسم بود نحوه ابطالشو بت ميگفتم ليكن اين طلسم نيس بندازش زباله تخت بخواب هيچي توش نيس 

اين دعانويس نيس كلاهبرداره برا رد گم كني مو گذاشته تا كارشو خفن نشون بده  اين طلسم نيس بندازش ...

خدا خیرت بده . والا من تاحالا دعا ندیدم‌.‌خیلی شوک شدم‌ . پس میندازمش دور مرسییی❤🤩

لطفا مراقب باشین 

این رو از بین نبرین ببرین پیش کسی که وارد هست براتون باطل کنه 

شاید دعای قرآنی باشه از سوزوندن یا انداختن جای نجس خودداری کنید 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 
اين دعانويس نيس كلاهبرداره برا رد گم كني مو گذاشته تا كارشو خفن نشون بده  اين طلسم نيس بندازش ...

خدا خیرت بده . والا من تاحالا دعا ندیدم‌.‌ترسیدم‌بندازم‌دور  . پس میندازمش دور مرسییی❤🤩

منم قبول دارم که این دعانیست و اینکه کسی که رفته برای گرفتن این شیربی ارزش مهمه و اینکه اون طرف درخواست موکرده واین شخص سوم این موروازکجااورده الان مسئله اینه اما بنظرم دعای نفاقه و بنظرم چندتاحروف عدو نوشته شده اما بعید می‌دونم فقط قصدش پول گرفتن بوده بایدشخص سوم پیدابشه

مگه دعانویسی؟

من رقيه شرعي ميخونم دعانويس نيستم شايد صدها مورد طلسم مريضا (افراد جن زده) واسم اوردن بازشون كردم بعضياشونم خودم پيدا كردم همونجا خرابشون ميكنم 

هر كس از اين امور اطلاع داره قرار نيس حتما دعانويس باشه 

ضمناً دعانويسي حرامه گول دعاي رحماني و قراني ورباني رو نخوريد اكثرا كلاهبردار وشيادن اوني كه شياد نباشه ودعانويس واقيعه اونم مشركه واز اسلام رانده شده تو هر حال دعانويسي جايز نيس 

2706