2752
2734
مرسی البته فکر نکنین من سنم زیاده ها ن فقط مامانم یکم عجله داشت که نقشش نگرفت 🤭

هههه شما خودتون زوج آيندتون انتخاب كنيد البته از والدينتون وافراد فهيم و بالغ مشورت بگيريد ليكن انتخاب اول و آخرو شما داشته باشيد 

موفق باشيد

من هيچي حس نميكنم چون به الله متعال توكل ميكنم خودمو با اذكار شرعي تحصين ميكنم وهيچ جني نميتونه بم آ ...

ميشه يه سوال از شما بپرسم ؟يكى يه مشكلى داشت تو زندگيش به من گفت به دعانويس مراجعه كرده گفتن طلسمش كردن ٤٠روز ديگه ميخواد بره ابطال طلسم بعتقريبا چهل روز توى زندگى من غوغا شد همه ى مشكلات اون دقيقا توزندگى من اومد وتمومى هم نداره شما ميگيد ربطى داشته به اون ؟يك شبه زندگيم عوض شده وهمه ى اون مشكلات اومده تو زندگى من

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ميشه يه سوال از شما بپرسم ؟يكى يه مشكلى داشت تو زندگيش به من گفت به دعانويس مراجعه كرده گفتن طلسمش ك ...

همش تلقينه، شما كه از اين حرفا فوبيا داريد سعي كنيد به اين حرفا بي اعتنا باشيد و  گوش نكنيد 

آدم وسواسي هستيد، اين خرعبلاتو به دلتون راه نديد 

اون بنده خدا چيزي به شما منتقل نكرده الكي سمت اون جبهه نگيريد فقط حرفاي اونو به خودت تلقين ميكني شايد مشكلات شما يك دغدغه عادي باشه كه واسه هر كسي از ما ممكنه رخ بده 

در خدمتيم خواهر اميدوارم سالم و سلامت باشيد قوي باشيد و هيچ وقت اراجيف اين شيادان باور نكنيد 

سلامت باشین واقعا دعاگوتون هستم چون حرفاتون باعث شد آرامش بگیرم .چشم حتما ممنونم از کمکی که کردین

همش تلقينه، شما كه از اين حرفا فوبيا داريد سعي كنيد به اين حرفا بي اعتنا باشيد و  گوش نكنيد&nbs ...

نه چيز عادى نبود ببينيد مشكلى بود كه فقط وفقط مختص اونا بود نه كس ديگه ولى بعدا دقيقا همون مشكل از روى دوش اونا برداشته شد وافتاد توى زندگى ما نميتونم زياد بازش كنم اينجا

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟