2752
2734
نه بحث معمولی همیشه میگه

الهی دورت بگردم غصه نخور عزیزم بسپارش بخدا بچتو بزرگ کن الهی نور چشمت بشه خنکی دلت بشه ک این روزاتو فراموش کنی

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الحمدلله الذی بنعمته تتم الصالحات 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای بابا چه بی درک  تو دوران مریضی سرماخوردگی و..هم همین اخلاقو داره؟ بعضی از آقایون حوصله این ...

مامانش اینجوریش کرده انگار زن براش کلفته هی مامانش بهشش میگ سرکار نرو هی میگ تو حق نداری تو خونه تکونی به زنت کمک کنی مگ زن ذلیلی در حالی حتی غذا درس کردن ظرف شستنو پدر شوهرم میکنه بخدا راس میگم خودش اصلا غذا درس نمیکنه

ی کاری کن این بار که گفت سقط کن، بگو آره راس میگی از تو پدر درنمیاد و الکی خودتو قوی نشون بده برای س ...

میترسم از سقط فردا بچه نشم یا بعد سقط کی میخواد مراقبم باشه اخه خودش خیلی مغروره برمم سقط کنم چیزی نمیگه

میترسم از سقط فردا بچه نشم یا بعد سقط کی میخواد مراقبم باشه اخه خودش خیلی مغروره برمم سقط کنم چیزی ن ...

نگفتم که خدای نکرده بری سقط کنی، گفتم یکبار ببرش تو عمل انجام شده ببین چیکار می کنه...

چون مردا عاشق بازی بکش بکش هستند یکبار که بری سمت خودش وایسی دیگه تهدید نمیکنه...

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
مامانش اینجوریش کرده انگار زن براش کلفته هی مامانش بهشش میگ سرکار نرو هی میگ تو حق نداری تو خونه تکو ...

پس بچه ننه هستش خیلی رو مخه اینجور مردا

خدا صبرت بده واقعا من جای تو بیشتر حرصی شدم🥲

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
الهی دورت بگردم غصه نخور عزیزم بسپارش بخدا بچتو بزرگ کن الهی نور چشمت بشه خنکی دلت بشه ک این روزاتو ...

اونقدر تنهام عقده محبت دارم دوس دارم حداقل بچم دنیا بیاد بتونم باهاش اروم بشم 🥺

نگفتم که خدای نکرده بری سقط کنی، گفتم یکبار ببرش تو عمل انجام شده ببین چیکار می کنه... چون مردا عاش ...

بهش گفتم من چجوری برم طلاق بگیرم تو برو طلاقم بده مهریمو هم بده حق طلاق که با من نیس گفت تو مهریه میخوای برو بزارش اجرا😑

میگم من مهریه نمیخوام میگی برو طلاق بگیر 

2706