2733
2734
اخه چرا از این مرد باردار شدی؟این لایق شوهر بودن هم نیست چه برسه به پدر بودن. 

اصلا بهم پول نمیده یا چیزی که دوس دارم نمیتونم بخرم هی اعصبی میشه وسط رابطه اعصبی میشه اینم باهاش سرد شدن من شده از وقتی سرد شدم هی میگه دوست ندارم برو طلاق بگیر

هیچی هی اینو بهم میگه تازگیام چون حالم زیاد بهم میخوره همش بیحالم زیاد نمیتونم غذا درس کنم البته گشن ...

من یک نظر دارم برات 

یک زنجیل تازه بزار کنار دستت صبح ها که از خواب پا میشی بوش کن یک تیکه نون کنار دستت باشه بجو

من حامله نشدم اما بنظرم میتونی مدیریت کنی

کاش قبلش باهمسرت صحبت میکردی و کامل آگاهش میکردی 

از ماماناتون بخواه این مسئله رو براش توجیحه کنن

سعی کنن به دستت غذا برسونن که براش بزاری و..بد خلق بازی در نیاره  و..

خیلی زود خسته میشم 🚶‍♀️😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلا بهم پول نمیده یا چیزی که دوس دارم نمیتونم بخرم هی اعصبی میشه وسط رابطه اعصبی میشه اینم باهاش سر ...

نگه ندار بچه رو به نظرم. فیلم هندی که نیست. اسیر میشی یه عمر باید بسوزی و بسازی تازه اگه خیانت نکنه یا طلاقت نده با یه بچه بی پناه 

مردها تو عصبانیت حرفاشون واقعی نیست. فقط هرچی از دهنشون درمیاد میگن بدون فکر...شما توجهی نکن

همش این حرفو میزنه من اصلا تنهایی نمیترسم ولی از وقتی حامله شدم هی هس میکنم یه صدایی میاد یا یه چی میبینم بهش میگم زود بیا خونه من شبا میترسم میگه حالم ازت بهم میخوره دوس ندارم جایی که تو هسی باشم

من یک نظر دارم برات  یک زنجیل تازه بزار کنار دستت صبح ها که از خواب پا میشی بوش کن یک تیکه نون ...

مردی که این مسئله به این ساده رو درک نکنه و زن رو نوکر خونه  مرد نیست. بویی از مردانگی نبرده‌. اماده پدر شدن هم نیست. واقعا توضیح دادن نداره این مسئله بدیهی

نگه ندار بچه رو به نظرم. فیلم هندی که نیست. اسیر میشی یه عمر باید بسوزی و بسازی تازه اگه خیانت نکنه ...

قبلا بهم خیانت کرد به کسی نگفتم چون وضعیت خانوادم خیلی بده نمیتونم طلاق بگیرم مامانم ب زور خرج زندگی خودشو در میاره منم سنم کمه چیکار کنم

قبلا بهم خیانت کرد به کسی نگفتم چون وضعیت خانوادم خیلی بده نمیتونم طلاق بگیرم مامانم ب زور خرج زندگی ...

چه کثافتیه‌‌. بچه ت بدبخت میشه کنار تو. خودت میدونی ولی بچه گناه داره کلی بیماری روانی میگیره. اگه میتونی طلاق بگیری بچه رو نگه دار اگه نه نگه ندار 

من یک نظر دارم برات  یک زنجیل تازه بزار کنار دستت صبح ها که از خواب پا میشی بوش کن یک تیکه نون ...

مامانمم درس کنه باز میگه خودت درس نکردی اون میگه باید خودت درس کنی همه کارارو خودت کنی نه کسه دیگ

چه کثافتیه‌‌. بچه ت بدبخت میشه کنار تو. خودت میدونی ولی بچه گناه داره کلی بیماری روانی میگیره. اگه م ...

مامانش همین حالام بهم میگه تو میرضی از خونه بابات مریض بودی بچرو بندازم که بدتر من که هیچوقت نمیتونم طلاق بگیرم

تروقران با این جور شرایط بچه نیارید اون بچه ک گناهی نکرده فردا بیاد جنگ و دعوای شمارو تحمل کنه هزار تا بیماری روحی بگیره 

وقتی حتی باهم نمیتونید حرف بزنید اخه برا چی بچه میارید 

اون مگ با اومدنش قراره معجزه کنه اخه 

هیچی هی اینو بهم میگه تازگیام چون حالم زیاد بهم میخوره همش بیحالم زیاد نمیتونم غذا درس کنم البته گشن ...

یعنی چی خب باید درک کنه دیگه.مگه فقط بچه توئه.اهمیت نده به حرفش فکر حال خودت باش

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم
چرا میخواس ولی الان هی بهم میگه من نمیتونم ناز تورو بکشم برو مامانت بکشه البته من کاری باهاش ندارم چ ...

ای بابا چه بی درک 

تو دوران مریضی سرماخوردگی و..هم همین اخلاقو داره؟

بعضی از آقایون حوصله اینچیزارو ندارن؟

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2706