2733
2739

اکسسوری چقدر در سال میخرین ؟ لباس چی ‌به نطرتون الان که همه شال هاشون دادن هوا پیچ شال زیاد خوب نیس نه ؟ 

تو شهر ما که اینجوره 

لوازم تحریر خوبیش اینه هم دانشجو هم بچه هم شاید کمی بزرگسال برا کاراش میتونه بگیره اما اکسوری  نمیدونم اینروازا کسی اکسسوری میگره ؟؟ 

به نطرم لباس خونگی زنونه خیلی خوبه اما گرونه خوب نمیدونمم اصلا از کجا میشه خرید چقدر سرمایه میخواد ،البته شروعش میخوام از معازه ها بگیرم عکاسی کنم بدارم بچم دیدم فروش میره  شوهرم شاید همراهیم کنه و بریم عمده بخریم اما نمیدونممم این لباس ها خوشکل انلاین شاپا از کجا میارن 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
لوازم تحریر فصلیه

مثلا چطور فصلیه بیشتر شروع مدارس میخرن ؟ ۳ ماه تابستونم خرید کمه ؟

یا منطور اینه تو کل طول سال ... فروشش کمخه بیشتر شهریور فروش داره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلا چطور فصلیه بیشتر شروع مدارس میخرن ؟ ۳ ماه تابستونم خرید کمه ؟ یا منطور اینه تو کل طول سال ... ...

کلا بیشتر موقع شروع مدارس میخرن 

ی کار دیگه راه بنداز ک همیشه نیاز مردمه

2731
کلا بیشتر موقع شروع مدارس میخرن  ی کار دیگه راه بنداز ک همیشه نیاز مردمه

چی مثلااااا چی نمیدونم راهنمایی میکنید 

لوازم ارایشی لباس زیر تیشرتو اینا

حس میکنم لوارم ارایشی رو سخت تر اعتماد میکنن گه اصله فیکه چیه ، بعد این فک کنم میتونم برم اون معازه ای که میخوام برم جنسش بیارم انلاین شاپم بفروشم از تستراش رو دستم عکس بگیرم بدارم تو پیچ اینا ،نمیدونم میشه یا نه ولی خوب هزینه لوازم ارایشی هم زیاده دیگه جنسا اصل واقعا گرون شده نمیدونم بیشتر مردم چیا میخرن البته خودم تو لاین ارایشی خیلی علاقه دارما و خیلی چیزا میدونم اما باید بدونی بر اساس جیب مردم چی فروش داره چی نداره کلا بخوای همه رو اصل بزنی سخته گرون میشن مردم کمتر میخر قر قاطی بزنی باز مردم فوک میکنن لابد این فیکه اونیکی هم فیکه  .. نمیدونم چیکار کنم .. 

لباس زیرم شنیدم بیشتر میزن حصوری میگرن نمیدونم باز مطمین نیستم 

تیشرت زنونه منطورتونه ؟ فروش میره تیسرت منکه تیشرت نمیخرم زیاد خوشم نمیاد دیر به دیر میخرم اما چیز خوب میگرم لباسا گن گشاد شوهرم دوس نداره الان همه شوهرا پر توقع شدن😅

حس میکنم لوارم ارایشی رو سخت تر اعتماد میکنن گه اصله فیکه چیه ، بعد این فک کنم میتونم برم اون معازه ...

اره لوازم ارایشیو راست میگی

من کلا خودم بخوام بگم 

اکثرا توی اینستا دنبال چیزای ارزون میگردم 

هرچی که از حضورق ارزون تر باشه 

کلا منطورم از تیشرت پوشاک بود و لباس خونگی

بدلیجات هم خوبه ها

2740
اره لوازم ارایشیو راست میگی من کلا خودم بخوام بگم  اکثرا توی اینستا دنبال چیزای ارزون میگردم& ...

والا یه تاپیک زدم  راجب اکسیوری رفتم تو حرفش یسری وسیله خریدم اما خوب ته دلم خالی کردن پرسیدم چقدر در سال اکسسوری میخرن اکثرا گفتن هیچی .لباس خوبیش اینه لباسا  نخی نه ها لباسا مثبگلا اینجوری 

دیگه اصل فیک نداره طرف میخره  فقط میمونه تن خوری تنش بشه نشه  نمیدونم مردم تو خرید انلاین  دچار مشکل سایز میشن یا نه 

والا یه تاپیک زدم  راجب اکسیوری رفتم تو حرفش یسری وسیله خریدم اما خوب ته دلم خالی کردن پرسیدم چ ...

ببین این لباسی ک تو گذاشتی ی لباس خاصه 

لباسای خاص مشتریای خاش داره 

و کم پیدا میشن 

بهتره ی لباسایی بیاری ک اکثرا میپوشن 

مثل کراپو اینا 

ببین این لباسی ک تو گذاشتی ی لباس خاصه  لباسای خاص مشتریای خاش داره  و کم پیدا میشن  ...

یعنی اینجور لباسا نمیتونم از بازار تهران پیدا کنم عمدشو ؟؟

ببین این لباسی ک تو گذاشتی ی لباس خاصه  لباسای خاص مشتریای خاش داره  و کم پیدا میشن  ...

کراپو اینا که اره باید باشه هر انلاین شاپی