2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هنوز ۳  ساله با کسی نبودم هرسال با وجود خواستگار دست ودلم به ازدواج نمیره و ۲۶ سالمه🥲

خب دیگه آدم عاقل سعی میکنه از یه سوراخ دوبار نیش نخوره …

از لحاظ علم روانشناسی کار   شما تو محدوده درست زمانی هستی برای ورود به رابطه جدید( ۳ سال رو میگم ) و نگران نباش که دیر شده یا ….۲۶ سال  که خیلی هم جوونی …. الان هم  روحت داره التیام پیدا میکنه و با تجربه و چشم باز الهی یه بخت شیرین پیدا کنی 

2740
خب دیگه آدم عاقل سعی میکنه از یه سوراخ دوبار نیش نخوره … از لحاظ علم روانشناسی کار   شما ...

ولی باورتون میشه باوجود اینکه بشدت به یک  همدم دارم وتعریف از خود نباشه آدم خوشگل و خواستنی هستم ولی بشدت ترس دارم و ازدواج میترسم

بنظرم اینکه بعضی از مردا خیانت میکنن دلیل نمیشه که همه اینجوری باشن و با این حرفا دل بقیه رو به شک میندازید که بخوان همیشه شوهراشون رو چک کنن.البته چون اینجا نظر دادن آزاده منم نظرمو گفتم😊

خب دیگه آدم عاقل سعی میکنه از یه سوراخ دوبار نیش نخوره … از لحاظ علم روانشناسی کار   شما ...

الانم شاهد خیانت شوهران دوستام بودم  کلا باورم به خیانت بیشتر شده  یا اینکه همسر سابقم زن داره ولی به گوش فامیل رسونده دلش پیش منه  خب باعث افسردگی یا نمیدونم یک اختلال اسکیزوفرنی شدم به نظرم

ولی باورتون میشه باوجود اینکه بشدت به یک  همدم دارم وتعریف از خود نباشه آدم خوشگل و خواستنی هست ...

عادیه عزیزم … زخم خوردی دیگه …. ولی چیزی که توش شک ندارم اینه که هنوز آدم های خوب و مردهای  انسان هم وجود دارن…. و اینکه با این توضیحات شما هنوز آماده نیستی و ضربه کاری تر از این حرفا بوده و شما هم لطیف تر از حد معمول شاید … پس به خودت زمان بده تا جایی که باید و با  دید مثبت و مسلما با استفاده از تجربه ت ( که از درد به درس تبدیل شده باشه )  به استقبال یه اینده  قشنگ برو   🙏🙏

عادیه عزیزم … زخم خوردی دیگه …. ولی چیزی که توش شک ندارم اینه که هنوز آدم های خوب و مردهای  انس ...

چقدر شما مهربونی با لطافتین، فقط دعا کنین کار پیدا کنم خودم  درمان کنم بعدش ازدواج  وخدا صبر بهم بده 

2706