2752
2739
عنوان

خواستگار دارم ولی دلم پیش یکی دیگس!

| مشاهده متن کامل بحث + 1013 بازدید | 58 پست

کسی که من عاشقشم هم مشاور املاکه 🙃💔 

نمیدونم عزیزم ولی برای منم پیش اومده و رد کردم .. البته من ۱۸ سالمه برای شما یکم فرق میکنه نه اینکه بگم دیر شده و دیگه پیش نمیاد نه ولی بالای ۲۰ سال باید بیشتر فکر کنین و الکی رد نکنین که اگه مورد خوبی بود بعدا پشیمون نشین

دختری از جنس رویا 🤍🌿 آقایون درخواست دوستی به هیچ وجه ندین قبول نمی کنم .. یک عدد دختر چادری هستم 🙂❤ عاشق تدریس و معلمی ، عاشق کتاب های تخیلی و عاشق طلق زیر یه عالمه روسری رنگی رنگی 😍🤍💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حس شما دوست داشتن میست

چون اگه دوستش داشتید به یکی دیگه فکر نمیکردید چه برسه ازدواج

تکلیفتونو با خودتون مشخص کنید چطور به خودپون اجازه میدید وقتی یکی تو ذهن و قلبتون هست یکی دیگه رو لمس کنید

۱۳ سال پیش یکی تو قلبم بود ولی به هر دلیلی نخواست و نشد و...

هنوز که هنوزه به خودم اجازه ندادم یکی دیگه رو لمس کنم چون هنوژز بهش فکر میکنم

مرد،اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر،شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای
2731
ی سوال دخترا بنظرتون چی باعث میشع ی پسر نره دور دور و بشینه تو خونه؟

بی پولی   شور و شوق نداشتن اعتیاد یا افسردگی اگر سر کار میره ولی بعدش خونس این دلیلش چیز دیگه هم‌میتونه باشه

2740
دلت هنوز با یکی دیگست ازدواج اشتباه محضه عزیزم باید رابطه قبلی قلباً برات تموم بشه بعد

نظر من هم همینه اما نمیتونم راجب ایشون به خانوادم چیزی بگم.

ولی حرفت به دلم نشست

سنت سن ازدواج نیست دیر نمیشه واسه پولشم باهاش ازدواج نکن خیلی چیزا مهمه وقتی کس دیگه ای رو دوست د ...

خانوادم نگرانن که دیر نشه وگرنه که واسه من حسی که به اون شخص دارم مهمه😔

حرفتون درسته، منم از همین خیانت کردن میترسم

اگه پارتنرت ادم درستیه و دوستش داری و مطمعن هستی ازش نه خواستگارتو رد کن، چون زندگیا و ازدواجا به اندازه کافی سخت هست که با کسی که دوسش نداری ازدواج کنی بعد توی هر سکانس یا کوچیک ترین مشکلی یاد اون طرف بیوفتی،اگرم نه مطمعن نیستی جدا شو و این خاستگارتو بشناس-