2733
2734
😂چجوریییی

با عنبر🤣🤣پدرم ببینه منو‌می‌فرسته اون دنیا

وقتی داری براش میمیری از دوریش دیونه میشی نمیتونی زنگ بزنی بهش نمیتونی پیام بدی.   ولی اون برعکس تو بغل یکی دیگه س پس خودتو الکی برای یه بی عرضه داغون نکن. خودت عشقی به خودت برس آدمای بهتری تو زندگیت میان  شایدم بدتر ولی بازم تو حال خودتو خوب کن چون مثل تو توی این دنیا تکه فداتشم🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اگر موزاییک گوشه خونه باشه و کنار دیوار و اینکه زیرش صاف باشه ینی بالا پایین نباشه لق نمیزنه و ا ...

احیانا زیر موزاییک سیمان نریختن که بچسبه به کف؟

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...
هوم عار

با پیچ گوشتی دورشو بکش تا ملات اطرافش کنده بشه و بعد که اطرافشو پاکسازی کردی پیچ گوشتی رو داخل شکاف بگیر و اهرم کن تا دربیار. باید دورش رو کامل کنده باشی وگرنه موزاییو یا در نمیاد یا میشکنه. اگه سرامیک هست که بیخیال شو چون خیلی سفتن زورت نمیرسه!

خدایا نگا کن چه آموزش هایی میدم... به خدا منم تا حالا امتحان نکردم 😂

(( آقا هستم )) 🙏🙏 وارد تاپیک خصوصی بانوان نمیشم. در ضمن کاربر قدیمی هستم!
2731
نه اگر موزاییک گوشه خونه باشه و کنار دیوار و اینکه زیرش صاف باشه ینی بالا پایین نباشه لق نمیزنه و ا ...

اگه موزائیک طبقه همکف باشه رو میشه یه کاری کرد...ولی بقیه طبقات موزاییکشون دراری پت ومت حقته...

احیانا زیر موزاییک سیمان نریختن که بچسبه به کف؟

خب برای همین میگم با اون چیز خطکش مانند باید اروم اروم بزنی دیگه

قبلش با پتک میزنین رو مزائیک و سیمان زیرش شل میشه

من ازین کارا زیاد کردم

البته موزاییک تا حالا نکندم ولی سرامیک خیلی انجام دادم

اگه موزائیک طبقه همکف باشه رو میشه یه کاری کرد...ولی بقیه طبقات موزاییکشون دراری پت ومت حقته...

نه بستگی به ارتفاع مصالح موجود توی سقف هم داره

همچین کاری غیر ممکن نیست اما یه ادم معمولی نمیتونه انجامش بده و از پسش بربیاد

باید تجربه باشه

خب برای همین میگم با اون چیز خطکش مانند باید اروم اروم بزنی دیگه قبلش با پتک میزنین رو مزائیک و سیم ...

عزیزم مگه زیرش خالیه ؟ موضوع فقط کندن موزاییک نیست سیمانم باید بکنی تا فضا خالی بشه اینا برای تو فیلماست

ایده قابل اجرا بدین

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...
عزیزم مگه زیرش خالیه ؟ موضوع فقط کندن موزاییک نیست سیمانم باید بکنی تا فضا خالی بشه اینا برای تو فیل ...

خب ره دیگههه

واسه همین میگم ارتفاع سقف باید ببینی چقدره

موزاییکو که بکنی بعدش باید سیمان داخلشم بکنی

بستگی به خونه هم داره 

هرچی قدیمی تر باشه بهتره

چون خونه های جدید داخل سقف از بتن ارمه یا بتن استفاده میکنن که کندنش سخته

2706