2752
2739

خیلی از دخترا رو دیدم، از جمله خواهرشوهرم که مجردیش از پسرای هیکلی و اهل ورزش و خوشتیپ و قدبلند خوشش میومد، آخرسر به کسی شوهر کرد که قد کوتاه، ریز، سیاه قیافه شم خیلللی پایینتر از خودشه و نقطه مقابل چیزیه ک دوست داشت، هم ظاهر هم اخلاق و شخصیت، چون باباش پولداره، حالا بعد چندسال هر بار ی پسر میبینه مطابق معیارهاش یهو دگرگون میشه! همیشه یادمه سربه زیر بود، ولی حالا یه روز که  با هم تو اسنپ بودیم راننده ی پسر جوون هیکلی بود ازین باشگاه رفته ها و بدن دارا، خواهرشوهرم همچین گررررم گرفته بود باش ک بیا و ببین! این که به هیچکس رو نمیداد حالا داشت با راننده اسنپ قهقه میخندید! از پسرای مغرور خوشش میومد، شوهرش همچین آویزون و ازین قربونی هاس، حالا که بعد چندسال خانم دیده از پول پدر به پسر چیزی نمیماسه حالاحالاها به مادرشوهرم گفته پشیمونم از ازدواجم،کاش بیشتر صبر میکردم...

نکنید...توروخدا نکنید

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو ن

اسی معذرت میخوام ..

دو جلدی سینوهه رو دارم کاملا نو میفروشم با تخفیف هزینه پستشم خودم میدم قیمتش ۷۹۸ من میدم ۵۵۰ لای کتاباش حتی باز هم نشدن مرتب و نو هستن وقت نکرده بودم بخونم پول لازمم که میفروشم🥲

نیکی‌ کن‌ و خوش‌ باش‌ به‌ آرامش‌ وجدان ، بگذار‌ بگویند فلانی‌ بدِ‌ دنیاست🤌🏻 !
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند خط اول و توصیفاتی که راجع به همسر اون خانوم کردین رو خوندم و مابقیش رو ول کردم 

فکر نمی‌کنید سطح فکرتون خیلی پایینه که این افراد رو اینطوری خطاب میکنید؟ 

الان مثلن شما خیلی زیبایی؟ 

حرفی نزن که بخوای بابتش عذرخواهی کنی. :) 
2731

خیلی ببخشید اما خیلی عوضیه خواهر شوهرتون

هم زندگی شوهرشو خراب میکنه هم ممکنه زندگی دیگرانو خراب کنه با این هول بازیاش 

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید

هیچوقت معیاری در مورد همسرم نداشتم 

ولی خدا میدونست من اخلاقم چطوره و چقد سخت‌گیرم دقیقا همون چیزی باید رو به دلم نشوند هم از لحاظ چهره هم اخلاق🙃

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند
2740
چند خط اول و توصیفاتی که راجع به همسر اون خانوم کردین رو خوندم و مابقیش رو ول کردم  فکر نمی‌کن ...

چ ربطی داره، موضوع اصن من نیستم.تا کامل نخوندین نظر نزارین

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو ن
خیلی ببخشید اما خیلی عوضیه خواهر شوهرتون هم زندگی شوهرشو خراب میکنه هم ممکنه زندگی دیگرانو خراب ...

فک نکنم اهل چیزی باشه، ولی متاسفانه جدیدا لاس میزنه، تاحالا ازش ندیده بودم

خیلی ببخشید اما خیلی عوضیه خواهر شوهرتون هم زندگی شوهرشو خراب میکنه هم ممکنه زندگی دیگرانو خراب ...

شوهرش براش جون میده، ینی واقعا هااا..از جونش بیشتر میخوادش، ولی این اصلا...بارها حتی به تو موارد مختلف غیر مستقیم گفته، حتی تو جمع

هیچوقت معیاری در مورد همسرم نداشتم  ولی خدا میدونست من اخلاقم چطوره و چقد سخت‌گیرم دقیقا همون ...

خداروشکر عزیزم