2737
2739

از تجربه مدرسه تیزهوشان و محیطش بگید

از اینکه نهم به دهم چه درسایی از چه پایه ای باید خوند تا قبول شد

چه کتابایی پیشنهاد میکنید

دوتا ترنم اصفهانی (کاربری دست دونفر است)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من خودم نهم به دهم قبول شدم ولی خیلی سال پیش بود

برخلاف شنیده هام محیطش خیلی خوب بود جو دوستانه بود بچه ها همه درسخون بودن البته هر کلاس ۳ ۴ تا هم داشت ک اصلا نمیخونن...

ولی از کلاس تیزهوشان ما ۴ نفر کلا پزشکی و دارو و چیزای خوب اوردن. به مدرسه نیست به خوندن خود بچه هاست واقعا

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟
من از ششم تیزهوشان بودم ولی به هیییییچ کس توصیه نمی کنم به تیزهوشان بزرگترین اشتباه خودمم همین بود

چرا 

میشه به سوالاتی که پرسیدم هم پاسخ بدید و اینکه توی کنکور چی قبول شدید

2740
من خودم نهم به دهم قبول شدم ولی خیلی سال پیش بود برخلاف شنیده هام محیطش خیلی خوب بود جو دوستانه بود ...

میشه به دو سوال بعدی هم جواب بدید 

و اینکه خودتون چی قبول شدید

پسرم رو فراری دادم  دکتر روانی دوست نداشتم

چرا  اینقدر بد میگین آدم میترسه از تیز هوشان

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 
میشه به سوالاتی که پرسیدم پاسخ بدید و اینکه کنکور چی قبول شدید؟

اونموقع خود سمپاد واسه درسهای ریاضی و علوم و ادبیات به بچها یه کتاب اضافه تر تحت عنوان کتاب تکمیلی میداد ولی با این وجود کتاب کمک درسی هایی که استفاده میکردم تا جایی که یادمه مبتکران و یوز ریاضی و خیلی سبز و آیکیو بودن...

و اینکه امسال کنکور میدم...یعنی یکسال نشستم...سال پیش داروسازی آزاد آوردم ولی خب نرفتم...مشکلمم بابت معدلم بود وگرنه کنکورم به نسبت خیلی خوب بود

میشه بیشتر توضیح بدید و به سوالاتم جواب بدید

تجربه من برای حدودا۸ سال قبله 

اون موقع باید تست هوش خوب کار می‌کردید و کل سه سال هفت و هشت و نه رو عمقی میخوندی الان نمیدونم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
چرا  اینقدر بد میگین آدم میترسه از تیز هوشان

خب شما برو من تجربه خودم رو گفتم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706