2733
2734
۱۶۸😔😔

خوبه که 

بعد هنوز که بسته نشده

من خودم تا همین الان رشد داشتم (۱۸ سالگی)

بگو ورزش کنه یه برنامه هست increase height workout 

تغذیه مناسب 

ویتامین سی 

ویتامین دی

ال ارژنین

کلسیم اینا هم کمک میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

طبق فرمول قد حساب کنین اگه نرمال پیش رفته باشه طبق همون فرمول می شه اکثر اوقات قد.

برای پسر من طبق فرمول نشد .کوتاهتر شد ‌به خدا من از بچگی چه کارا که نکردم که قدش بلند شه .اونوقت از اندازه یی که دکتر طبق فرمول می‌گفت کوتاهتر شد 

چجوری باید حساب کنم

قد پدر به علاوه ی قد مادر حاصلش هر چی شد تقسیم بر ۲ برای پسرا به علاوه ی ۶ و نیم یا ۸ باشه بشه دقیق عددش رو نمی دونم یا ۶ و نیمه یا ۸ اون موقع زمان ما ۸ بود.

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
برای پسر من طبق فرمول نشد .کوتاهتر شد ‌به خدا من از بچگی چه کارا که نکردم که قدش بلند شه .اونوق ...

خب ژن هم مهمه

البته بابای من سنش ۵۳ قد ۱۶۷ 

مامانم ۴۵ قد ۱۶۳

ولی خودم بیشتر از ۱۸۰ شدم

البته بابا بزرگم اینا بزرگ بودن

خوبه که  بعد هنوز که بسته نشده من خودم تا همین الان رشد داشتم (۱۸ سالگی) بگو ورزش کنه یه برن ...

دیگه شاید سالی یکی دوسانت بلند بشه .ورزش که شنا می‌ره .تغذیه هم خیلی بهش رسیدم ولی بی فایده بود .ژنتیک از من قویتر بود 

برای پسر من طبق فرمول نشد .کوتاهتر شد ‌به خدا من از بچگی چه کارا که نکردم که قدش بلند شه .اونوق ...

چند سالشه؟؟

من یادمه اون موقع که به بلوغ رسیدم قدم خیلی کوتاه بود البته با فرمول قدم بازم کوتاه می شدما اما از اون فرمولم کوتاه تر بود با این که زودم آنچنان به بلوغ نرسیدم ولی تا ۲۰ سالگی قد کشیدم و از اون فرمولم ۷ سانت بلند تر شدم باید ۱۵۳ می شدم شدم ۱۶۰ ژنم کوتاه بود دیگه ولی باز ۱۰_۱۱ سانتی رشد کردم از زمان بلوغم تا ۲۰ سالگی.

دیگه اینا که پسرن رشدشون بیشتره قد می کشن نگران نباش ممکنه یهو قد بکشه چند سانت حتی از اون فرمول قد هم بیش تر پسر منم ۱۵ سالشه قدش ۱۷۱ عه الان.

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
چند سالشه؟؟ من یادمه اون موقع که به بلوغ رسیدم قدم خیلی کوتاه بود البته با فرمول قدم بازم کوتاه می ...

پونزده سالو نه ماه .آخه بردم دکتر عکس انداخت گفت .صفحات داره بسته میشه .همش دعا میکنم حداقل به 171 اینا برسه .خیلی ناراحتم خیلی 😔

شما عالی هستی .بیچاره مامانت حق داره بزنتت😄

ولی خب قد بلند هم جایی بکار نمیاد من دوستم ۱۶۷ هست خیلی هم خوش هیکله و راضیه از بدنش 

بعدا نظرش در مورد قدش رو میپرسم و جوابش رو براتون میفرستم که واقعا اون قدر مهم نیست

2706