2733
2734

بسته به دلایل طرفین داره خب

خود منم والا موافق عروسی گرفتن نبودم

چون پرهزینه اس خیلی و فقط میدی یه عده بخورن و برن

ولی پدر همسرم گف باید باشه چون من فقط یه پسر دارم آرزو دارم براش

البته خب اون باباش پولداره،لابد براش مهم نیس این خرجا

چون اصلا عروسیو اون برامون گرفت

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگه هزینش زیاده...  هزینشو ببریم تو زندگی جای دیگه خرج کنیم ازین چرت پرتا

بگو عروسی یه شبه 

حسرتش به دلم میمونه

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷تجدید بیعت و سلام ما ، تقدیم محضر امام ما (ع) ، انشالله برای آقامون (ع)جُون و قنبر بشیم تمام ما🤲🇮🇷 ایران من تسلیت🖤
2731
همین دیگه ما چن روز بود صحبت میکردیم بحث تالار شد کلا زد زیر همه چی بدون اینکه اصلا بیاد با بابام ...

بنظرم ردش کن.

هرچ تبر زدی مرا.زخم نشد.جوانه شد.ی دختر سختی کشیده ک از دل بیماری و‌مشکلات بیرون اومده..ودر حال‌جنگیدنه..چیزی‌ک‌تورو نمیکشه.قویت میکنه.ناامید نباش.و‌پایین سن ۲۰ اصلا دوست نشو ک‌همش ضربه میخوری.

ببین عزیز اولا که غریبی خیلی سخته من 30 ساله از خانوادم دورم بعو این آقا خسیسه بعد مهریه خیلی کمه عروسی هم که نمیگیره چرا کوتا میای باین آدم زندگی خوبی نخواهی داشت جواب رد بده خیلی پرو  و زرنگه

2706