2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلا از ادمی که از اول با گارد خاصی راجب به موضوعی میاد  جلو شوهر خوب در نمیاد 

بنظرم حتی اگه خودتم به عروسی راضی نیستی ردش کن بره 

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
میگه هزینش زیاده...  هزینشو ببریم تو زندگی جای دیگه خرج کنیم ازین چرت پرتا

اگه ادمی هستی که دوست داری عروسی داشته باشی، بعد ها خیلییییی حسرتشو خواهی خورد و عروسی هرکس بری غصه میخوری.

من فیلمبردار عروسی م یه ادم بی دست و پا بود گند زد تو فیلم هنوز که هنوزه دلم خونه اصلا فیلم عروسی مو نگاه نمیکنم چه برسه به اینکه کلا نگیری

گفتار درمان هستم.اگه تو تاپیکی به کمکم نیازی بود تگم کنید لطفا☺️
2731
من همون موقعم نمیخواستم بگیرم الانم واثعا برام فرقی نداره واقعا ۲۸ تومن اونموقع واقعا پولی نبود وام ...

عزیزم آدما متفاوتن به هر حال شما میتونستی نگیری ولی دیگه نمیتونیم که به همه بگیم عروسی نگیرین

والا منم اگر عقل الآنم رو داشتم خرج عروسی نمی‌کردم که بعدش هی حرف از توش دربیاد

بجاش میرفتم آرایشگاه و آتلیه و کلی عکس می‌انداختم بقیه پولش رو هم برای زندگیم پس انداز میکردم

البته مطمئن شو از سر خساست نمیگه که بعدش اذیت نشی تو زندگی

پسر خوبیه از همه لحاظم باهم تفاهم داریم ولی من بخاطرش خیلی چیزارو قبول کردم مهم ترینش اینکه راهی ...

از کجا به کجا میری خیلی دوری با خانوادت

1400/3/8اولین 🤪😜بیبی چکم مثبت شد،صدای گروپ😍💕 گروپ قلبشو 1400/4/5شنیدم🥰،1400/6/18فهمیدیم تو راهی🤰🏼مون دخمله💃قریِ،  و..اما مجدداً من و بیبی چک دوخطی، بیبی چکم در کمال ناباوری در تاریخ 1401/10/7🙈 اونم 6صبح با کلی استرس مثبت شد ومن کلی خوشحالم😍1401/11/3❤️صدای قلب کوچولوش رو شنیدم خیلی حس خوبیه😍🌈🥳،1402/1/20فهمیدیم توراهیمون بازم یک دخمل بلا 🥲🤪هست ،من و بابایی عاشقتون هستیم 💐🌹برا خونه دار شدن،بهتر شدن زندگیم یک صلوات لطفاً 😘 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل لولیک فرج عاشقانه دوستت دارم کاش قدر بدونی s💕
اتفاقا تو این شرایط اقتصادی این بهترین راهه چرا میگی چرت و پرت خودت دوست داری کلی پول بدی فقط برا ی ...

عروسی یه باره تو کل عمر ادم، با هیچی قابل قیاس نیست

گفتار درمان هستم.اگه تو تاپیکی به کمکم نیازی بود تگم کنید لطفا☺️

یکی از آشناهای ما خودش گفت عروسی نمیخوام بریم ماه عسل بعداز ماه عسل هم خانواده شوهر گفتن به دلش نمونه یه عروسی کوچک براش گرفتن لباس عروسم پوشیده بود و شام و ...ولی تو خونه ..ولی هروقت یه عروسی میومد قشنگ غم رو تو چشماش میشد دید ناراحت یه گوشه مینشست 

میگه هزینش زیاده...  هزینشو ببریم تو زندگی جای دیگه خرج کنیم ازین چرت پرتا

ایشون ایا نظر شمارو هم در این مورد پرسیده؟ 

اگر از همین حالا نسبت به یسری مسائل کلی بخواد مخالفت بکنه در اینده باهاش خیلی عذاب میکشی، شما قرض و وام هایی که برا عروسی دادین رو یادت نمیاد، اینکه پول عروسی رو به چیزی واگذار کردین شاید در ایندع برات مهن نباشه و اونم یادت نیاد، اما حسرت عروسی گرفتن و لباس عروس پوشیدن تا اخر زندگیت یادت میمونه

عزیزم آدما متفاوتن به هر حال شما میتونستی نگیری ولی دیگه نمیتونیم که به همه بگیم عروسی نگیرین

من به شما گفتم نگیر؟

من نطرمو گفتم

تحمل نطر مخالف ندارید بگید فقط موافقا نطر بدن

من همون موقعم نمیخواستم بگیرم الانم واثعا برام فرقی نداره واقعا ۲۸ تومن اونموقع واقعا پولی نبود وام ...

ما برای داییم به دلایلی عروسی نگرفتیم بعد زن داییم تو هر عروسی کلی گریه میکنه و همیشه زهرمارمون میکنه عروسی رو 

2706