2752
2734
ولااا منم خوشم نمیاد میان میخورن کلیم غیبت میگیرن ایراد میگیرن یه کراسم کوچیک خودمانی در حد70/80نفر ...

اره دقیقا 

میخوای فقط برا ی شب بهشون شام بدی خداتومن هزینه ش در میاد که بعدم پشت سرت غیبت کنن ایراد بگیرن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

موافقم...  خیلی چیزارو کنار اومدم دیگه فک میکنه باید با همه چی بسازممممم

خیر اصلا چون فداکاری و گذشت از خو استه ها چیزیه که رو باید وقتی که زندگی مشترک تشکیل دادی انجامش بدی تا زندگیت بهتر بشه

قبل از تشکیل زندگی اونم در مرحله خواستگاری اصلا و ابدا از خواسته های معقول و منطقیت کوتاه نیا تا بعدا خاطرات خوبی برات به جا بمونه و حسرت کمبود خیلی چیزها باعث تلخی زندگیت نش

دوهفته پیش دختر داییم با ۱۸۰ نفر عروسی گرفت شد ۴۰۰ملیون کلا ۳۰ تومن براش کادو جمع شد اخر عروسیم دعوا شد 

خب چ کاریه ادم ۴۰۰تومنو بزنه به ی زخمی تو زندگی بهتره ک تا بریزه تو شکم بقیه ک فرداش میگفتن مرعش اینجوری بود برنجش اونجوری

الان با قبل قابل نقایسه نیست خدایی سال ۹۸ هزینه عروسی ما شده بود ۲۸ تومن

اگر قرار بود من الان عروسی بگیرم قطعا نمیگرفتم

عروسی با ۴۰۰ملیون برای وقتیه ک منه جوون یه ماشین خوب دارم ی واحد اپارتمان دارم حالا میگم خب با پول اصافع عروسی بگیرم نکه تو پول پیش موندم ماشین ندارم برم انقدر هزینه جشن کنم

والاع میشه عروسی با خرج کمم گرفت 

من خانواده شمارو نمیشناسم ولی خانواده ما یه جوری کادو میدن یاشاباش که کل هزینه عروسی در میاد قشنگ

بعد تو خانواده ما هیشکی دوتا غذا و سلف و فلان نمیده عروسی رو ابرومندانه با کلی خوشی و رقص میگیرن به دوتا جوونم کمک میشه بوده حتی کادو ها از هزینه تالار بیشتر شده 

ما خودمون ۳۳ دادیم تالار برامون ۴۷ کادو جمع شد سه سال قبل 

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
دوهفته پیش دختر داییم با ۱۸۰ نفر عروسی گرفت شد ۴۰۰ملیون کلا ۳۰ تومن براش کادو جمع شد اخر عروسیم دعوا ...

من توقع یه عروسی با بریز و بپاش آنچنانی ازش ندارم واقعا

گفتم یه تالار معمولی اونم چون فامیلای جفتمون هستن هزینش نصف میشه... نصفشم بابای من میده همونم قبول نکرد

والاع میشه عروسی با خرج کمم گرفت  من خانواده شمارو نمیشناسم ولی خانواده ما یه جوری کادو میدن ی ...

نه اصلا ماهم ازون بریز بپاشیای افراطی نیستیم

یه وعده شام تو یه تالار معمولی

تازه هزینش نصف میشه بین خانواده جفتمون

ولی خب نظرش نبود

اصلا حتی روش فک نکرد!!! 

من توقع یه عروسی با بریز و بپاش آنچنانی ازش ندارم واقعا گفتم یه تالار معمولی اونم چون فامیلای جفتمو ...

خب این اقا واقعا داره کم کاری میکنه یعنی نمیخواد یه شام به فامیلای خودش بده اونم یه نوع ....

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

ما خونه نداشتیم ماشین هم فقط من داشتم ولی عروسی گرفتیم الان هم خونه داریم هم ماشین هم سفر میریم ولی حسرت عروسی دیگه به دلم نیست همه به خونه و ماشین میرسن ولی عروسی دیگه تکرار نمیشه 

نه اصلا ماهم ازون بریز بپاشیای افراطی نیستیم یه وعده شام تو یه تالار معمولی تازه هزینش نصف میشه بی ...

به نظرم کنار نیا بگو من مجلس میخوام 

به خدا زن عموی همسرم ازدواج دومش باز لباس عروس پوشید عکاسی رفت شام دادن ۷۰ نفرو بزنو برقص کردن رفت خونش 

تو فامیل خودمونم بود طرف ۷ سال با شوهر قبلیه زندگی کزده بود ازدواج کرد باز عروسی با ۴۰۰ نفر مهمون گرفت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما خونه نداشتیم ماشین هم فقط من داشتم ولی عروسی گرفتیم الان هم خونه داریم هم ماشین هم سفر میریم ولی ...

دقیقا

اخه من خودم بشخصه ادم پرتوقعی نیستم

بگم فلان تالار باشه حتما با چن جور غذا

من یه عروسی معمولی خواستم

به نظرم کنار نیا بگو من مجلس میخوام  به خدا زن عموی همسرم ازدواج دومش باز لباس عروس پوشید عکاس ...

همین دیگه

ما چن روز بود صحبت میکردیم

بحث تالار شد کلا زد زیر همه چی

بدون اینکه اصلا بیاد با بابام صحبت کنه

به یه نتیجه درست برسن

مامانمم عصبی شد گف این باید بره یه بیوه بگیره🤣😶

همین دیگه...  حتی با هزینه نصف!!!

من باشم قبول نمیکنم ایشون با فامیلای خودشم تو صلح نیست چه برسه فامیلای شما 

این پولا صد بار میانو میرن 

ما تا حالا صد بار اون ۳۳ تومن پول تالار سه سال قبل اومده حسابمون و رفته و خرج شده ولی پشیمون نیستم اون موقع عروسی گرفتم 

چون هموزم فامیلا میگن خیلی عروسیتون خوش گذشت و ...هر عروسیم برم دلم خوشه چون مراسم من هنوز لنگش نیس چون مدیریت همه چی با خودم بود 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706