2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه 

خب وقتی طرز فکرها و عقاید یکی نیست چرا اصرار بر ازدواج دارید خب 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

خیر من قبول نمیکردم 

مراسم ازدواج حتی با پنجاه نفر باید برگذار شه 

بایه جشن و پایکوبی و خوشی بری سر خونه زندگیت مسافرتم وقت هست کل عمرت بری باهاش

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
میگه هزینش زیاده...  هزینشو ببریم تو زندگی جای دیگه خرج کنیم ازین چرت پرتا

اتفاقا تو این شرایط اقتصادی این بهترین راهه چرا میگی چرت و پرت

خودت دوست داری کلی پول بدی فقط برا ی شب یا همین پولا توی زندگیت خرج بشه بهتر نیست

ما که هردومون مخالف بودیم خداروشکر.

سلام حضرت زندگی ، امام زمانم  وقتی در پناه توام ، نمی ترسم . وقتی به یاد توام ، دلتنگ نمی شوم . وقتی نام تو را می برم ، بی شکیب نمی گردم ...تو تمام آرامش منی ، آفتاب منی ، بهار و گل و نسیم و بوستان منی ، تو ملجا و جان پناه منی .. اصلا ... معنای زنده بودنِ من با تو بودن است ..شکر خدا که تو را دارم ...
میگه هزینش زیاده...  هزینشو ببریم تو زندگی جای دیگه خرج کنیم ازین چرت پرتا

من قبول نمیکنم

دلیلشون  برام قابل قبول نیست

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
نه چون خودمم از عروسی خوشم نمیاد بجای اینکه کلی پول بدید فقط برا ی شب همین پولارو جمع کنید برید ماه ...

ولااا منم خوشم نمیاد میان میخورن کلیم غیبت میگیرن ایراد میگیرن

یه کراسم کوچیک خودمانی در حد70/80نفر خیلیم قشنگه

اگه میبینی پسر خوبیه بخاطر یه عروسی ردش نکن

پسر خوبیه

از همه لحاظم باهم تفاهم داریم

ولی من بخاطرش خیلی چیزارو قبول کردم

مهم ترینش اینکه راهی یه شهر غریب شم

ولی اون حاظر نیس حتی یه عروسی بگیره

2706