2733
2734
عنوان

کسی تجربه رفتن پیش روانپزشکو داره؟لطفاااا

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 95 پست
الان جدا شدی؟ وای من همون چند وقت داغون شده بودم چجوری۸ سال تحمل کردی نرفتی؟  حتما برو من چند ...

اره همون موقع

ولی انقدر تو زندگیم چالش و بدبختیای دیگه وجود داشت که اونو قراموش کردم ولی هنوز قلبم زخمیه با اینکه عاشق نبودم

دنبال درمان نرفتم 

واقعا نمیدونم چطور اینهمه سال تونستم یجوریم انگار به هیچکس نمیتونم اعتماد کنم و پسرایی ک میان سمتم خوب نیستن.

اره حتما میرم باید ی روانپزشک خوب پیدا کنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یعنی فقط تاثیر داروها بود یا تمرینای دیگه هم داد؟ اخه دیدم بعضیا برای ازدواج جزو سوابق پیدا میکنن ...

روانشناس دارو نمیده 

روانپزشک هم زیاد صحبت نمیکنه .شما باید همزمان پیش دوتاشون بری تا مشکلت حل بشه

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
خب دولتیا پرونده تشکیل میدن.میخام خصوصی برم با اسم مستعار

احسنت که به این رسیدی باید مراجعه کنی،من حالم بد بود آدم حرف بزنی هم نیستم اینجا یه نفر یخ آیدی داد گفت چت کنی جواب میده مشاور بود خدا میدونه اولین بارم بود ؛که تونستم با چندتا چت تو چند روز حالمو بهتر کنه .من دونفراز خانواده مو بلافاصله خیلی کم دوماه کمتر از دست دادم داغون بودم 

خب دوتاشون کلی پول میخاد که من ندارم:)

مطمئنی؟ 

ببین حتی اگه یه تیکه طلا هم داری نگو پول ندارم چون من طلا فروختم و رفتم اگه طلا نداشتم فرش زیر پامو میفروختم.

از کاری هم که کردم راضیم بازم برگردم به اون زمان همین کارو میکنم 

البته روانپزشک هزینه چندانی نداره یه ویزیته و یه دارو 

ولی تراپیست چرا خداییش 

اوایل باید هفته ای یک جلسه بری جلساتشم فکر نکنم کمتر از ۴۰۰ تومن باشه 

اما ارزششو داره

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
مطمئنی؟  ببین حتی اگه یه تیکه طلا هم داری نگو پول ندارم چون من طلا فروختم و رفتم اگه طلا نداشت ...

خب تو خیلی دل بزرگی داری

من پس اندازی ندارم.پدرم در میاد برا روزی ۳۰۰ تومن

بعد زورم میاد برم بدم برا ۴۰ دیقه یه تراپیست که اخرش ندونم تاثیر داره یا ن

اینا هم برا پولداراس

2706