2752
2734

من شوهرم همش خیانت میکنه میدونمم که هیچ وقت درست نمیشه،منم یه بچه دارم،خانوادمم پشتم نیستم،سواد هم ندارم که برم سرکار،خانوادمم حمایت کنن طلاق بگیرم نمیدونم خرجمو ازکجا بیارم،به این فکر میکنم حداقلش اینجا تو خونه خودم حموم راحت میرم هرموقع بخام بیدارمیشم،ولی خونه خانوادم بیشتر از ده بخابی اخم و تخم میکنن،درهفته بیشتر از دوبار حموم بری اخم و تخم میکنن،اینجا حداقل شوهرم خرجمو میده،بااین چیزا خودمو اروم میکنم ولی هرازگاهی دلم میترکه ازاین همه غم

کیم نبیلیر...کیم نه چکیر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکمی بهت حق میدم

خیلی بده آدم حمایت نشه 

کاش از اول زندگی یه مقدار واسه خودت پس انداز میکردی

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2731

سخته اره ولی ب هر دو حالت فکر کن اینم فکر کن ک همش خیانت میکنه در مورد کار رفتن همه جا تحصیلات لازم نیس همه جور شغل هس البته توی تهران اینجور کارا درآمدشون بهتره تا شهرستان

خیانتش در چ حده عزیزم

جدا شو با این اوضاع صد در صد ی روز پشیمون میشی ک چرا جدا نشدی برای خودت ارزش قائل شو

خب کارای دیگه هم هست میتونی بری ارایشگا کار کنی 

تو ام تا حدودی خودتو با خانوادت وقف بده البته تا جایی ک میتونی

ان شاءالله که مشکلت حل بشه

دل بریدم تا نبینم دوست بامن دشمن است !  💔                                                                 حالتی از تیمارستان را در زندگی خودم احساس می‌کنم. بی‌گناه و در عین حال خطاکار، نه در یک سلول، بلکه در این شهر زندانی ‌ام!                                         
2740
سخته اره ولی ب هر دو حالت فکر کن اینم فکر کن ک همش خیانت میکنه در مورد کار رفتن همه جا تحصیلات لازم ...

شهرمون کوچیکه منم سوادم تا پنجم ابتدایی. درهمه حد باهمه کس فامیل عریبه

کیم نبیلیر...کیم نه چکیر...
چه میدونستم زندگیم خراب میشه

انشالله حال دلت خوب بشه

ولی من همیشه اینجا به همه میگم پس انداز مخفی داشته باشین حتی اگر شوهرتون عالیه

چون هیچی از هیچکس بعید نیست

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
شهرمون کوچیکه منم سوادم تا پنجم ابتدایی. درهمه حد باهمه کس فامیل عریبه

عزیزم حداقل این وسط زرنگ باش طلا بخر واسه خودت 

نمیشه گف طلاق بگیر ک چی بشه باید موقعیت حداقل درست باشه ک جدا بشی فعلا بیخیال جدایی بشو طلا بخر حتی شده در حد دو سه تومن آنقدر این مدل بخر ک پس انداز بشه برات و ب شوهرت هم نگو

یادت باشه با این مرد روراست نباش مثلا بشینی بگی فلان طلارو داری یا پس انداز داری