2737
2734
عنوان

میگن رابطه شون پابلیک یعنی چی

142 بازدید | 14 پست

یا مثلا پابلیک نمی کنن خودشونو 

کاربری دو نفره به هر چیزی که آسیبی کنی،آن چیز جان گیرد،چنان گردد که از عشقش بخیزد صد پریشانی💜🔪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
باز که چیز دیگه س و خوب نیست!

یعنی رابطه قایمکی ندارن 

نه اینکه در جاهای عمومی رابطه دارن

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2740

یعنی همه میدونن اینا باهمن 

دوستان و خانواده ها 

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
نخیر رابطه اپن یا باز چیز دیگه ایه عزیزم  پابلیک چیز عادی و خوبیه

مگه استارتر پابلیک رو نپرسیدن ؟

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
شما جواب منو به یه نفر دیگه ریپلای کردین عزیزم !!!

عذر میخوام ولی فکر کنم ایشون هم اشتباه گفتن

اوپن مریج که کلا توی ایران نداریم

🌹

باز که چیز دیگه س و خوب نیست!

باز فقط به معنی اوپن نیس یعنی رابطشون در معرض عموم بازه 

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.
2706