2752
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
هر دو ۳۰ ب بالا هستیم. خب واسه خرید جهزیه من پول ندارم چیزی بخرم 

ولی جدیدا شنیدم پول وام رو پسرا برمیدارن مثلا برای خرید ماشین یا رهن خونه،،،پسرها زرنگ شدن ،نمیدن وامو برا جهاز  اگ فقط همین یه مورده که دارین عجله میکنین

ریپلای های اسی رو فقط  میبینم 
ولی جدیدا شنیدم پول وام رو پسرا برمیدارن مثلا برای خرید ماشین یا رهن خونه،،،پسرها زرنگ شدن ،نمیدن وا ...

آخه میتونه خونه بخره خودش پول داره میگه واسه کسی و کار بهم بده

آخه میتونه خونه بخره خودش پول داره میگه واسه کسی و کار بهم بده

پس ولش کن،اگ دوستت  داشته باشه باباتو درک میکنه و پول وامو میده ب خودت.ان شاالله ک هر چی خیره ،همون برات اتفاق بیفته عزیزم ناراحت نباش،شاید کوتاه بیاد یا پشیمون بشه.

ریپلای های اسی رو فقط  میبینم 

میدرکمت شوهر اولی من ک دوتا وام ازدواجمون و با اینک تخ جیبش یک ششم نداشت ب زور و ناراحتی وکتک زدنم ازم گرفت و داد ک برادراش ازدواج کنن حالا هم خانوادش میلیاردر هم برادراش ولی بی نهایت خسیس جوری ک .... وای اصلا اعصابم خورد شد نمیتونم بگم ولی خب اگ آدم سازش نکنه هم ک نمیشه میدونی چرا چون دگ دوره زمونه عوض شده اگ قرار بر مخالفت و سازش نکردن باشه صبوری تحمل نباشه همون بهتر شوهر نکنه ادم