2752
2734

من باردارم وباید بزنم نکته اول وممه این که همین که درسوزنو برمیدارم یهو قطره ها پشت سرهم میریزن بیرون میترسم دوزش کم بشه چه کنم؟؟؟؟؟واینکه ماه پنجمم دور نافم میزنم اشکال نداره؟؟؟؟به کیسه اب نخوره؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اون آمپول دو میلی متر هم نیست چطوری میخواد وارد کیسه آبت بشه 😐😐😐😐😐😐😐 اون قطره ها هم که میریزه مشکلی نیست

بله من منطقی تصمیم میگیرم و با احساساتم برای تصمیمی که گرفتم عزاداری میکنم 🙂😕 کتاب، شعر، موزیک و فیلم حالمو خوب میکنن 🌿
نه مشکلی نداره منم دارم میزنم ولی واسه من قطره هاش نمیریزه بیرون هواشو که میگیرم میاد بیرون چند قطره

من بعضی از شرکتاش خوبه این نقره ای ها کلا میریزن اعصابم خورد کرده بعد این داروخانه که بیکه قبول میکنه همش ازاین برندا میده

نه اشکال نداره چند قطره همین که در میاری تزریق کن دیگه. من از اول دور ناف میزدم هیچ اشکالی هم نداشت ...

اخه بعضی جاهاسفت شده نمیره تو تا جای شل پیداکنم هیچی ازش نمیمونه که مجبورشدم جای سفت بزنم ازدرد مردم

اون آمپول دو میلی متر هم نیست چطوری میخواد وارد کیسه آبت بشه 😐😐😐😐😐😐😐 اون قطره ها هم که میریزه ...

مطمئنین ،اخه بعضی برندا فقط یکی دوقطره میریزه ،ولی این یکی اگه بزارم همینجوری تموم میشه

نه مشکلی نداره منم دارم میزنم ولی واسه من قطره هاش نمیریزه بیرون هواشو که میگیرم میاد بیرون چند قطره

منم ضربه زدم تامواد اومدپایین هوارفت ته سوزن ،میگم نکنه بخاطر اونه؟

بازوم نمیتونم اصلا یه دستی

توی رونت بزن. قژره ها هم موردی نداره. رحم هم زیر کلی پویت و عضله و چربی و امحا و احشا دیگه اس  نگران نباش این امپول زیرجلدیه یعنی حتی وارد عضله هاتم نمیشه چه برسه به رحم و کیسه اب

همتا اسم خـودمه♥
توی رونت بزن. قژره ها هم موردی نداره. رحم هم زیر کلی پویت و عضله و چربی و امحا و احشا دیگه اس  ...

دکترمم گفت تااخرمیتونی تو شکمت بزنی ولی میترسم اخه دیگه نمیشه پوستو جمع کرد ،بعدش مطمئنین این قطره ها مشکلی نداره ؟شش هفت تا ریخت تا دیگه زودی فرو کردم وگرنه همینجورادامه داشت

2706