2733
2734

الکیه 😔 من از بین رفتم 

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟

🖤😔

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

۳سال طول میکشه

حدود۱۰۰۰روز

به پدرت فکرنکن

فکرکن رفته کربلایاحج یا......

بزارشب وروزبیادوبره

هم اومدن توفکرت فکرت روببرجای دیگه

فرداسالگردمادرمه

هیچوقت فراموش نمیشه وکم نمیشه

اتفاقادلتنگی هم بهش اضافه میشه

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

خدا صبرت بده

واقعا سخته، ولی باید خودت هم همکاری کنی.

به این فکر کن که الان جای بهتری هست وهمه ما یک روزی به اونها ملحق میشیم.

به این فکر کن که بیش از چند برابر جمعیت این دنیا الان اون دنیا هستند وپدرتون تنها نیست.

ما چون بی خبریم مضطرب عزیزانمون میشیم ولی خدا هم اینجا وهم اونجا کمک حال ماست.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
خاک سرد نیست اگه بود من ۶ ساله از درد دوری نمیسوختم

خداوندصبرت بده

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

الهی ک روح پدرتون قرین رحمت باشه گلم 😔🖤

چه میشه کرد عزیزم دنیا همینه 

ن خاک سرده ن ادم یادش میره عزیزشو 

ولی خب دنیا ادامه داره متاسفانه باید زندگی کنیم کاش میشد ببینیمشون ولی نمیشه گلم توهم تنها نیستی ادمایی هستن ک چشمشون ب توعه پس قوی شو و ادامه بده😔♥️

گلم براشون فاتحه فرستادم 

عزیزم شاید الان وقتش نباشه ولی میشه با دل داغدارتون دعا کنید خدا دلمو شاد کنه 

فردا نوبت سونو دارم(امضام)اگ از دستشون بدم نابود میشم🥲💔🙏🙏🙏

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
2706