2733
2734

امروز با مادرم تو خونه تنها بودیم دوتایییی بچه ها دوتاییی بودیم 

خلاصه داشتیم کیک درست میکردیم من رفتم خامه رو از یخچال برداشتم اوردم گذاشتم رواپنمون کنار وانیلو شکرو اینا 

بعد مادرم گفت از دست تو من چیکار کنم چرا درش اوردی برداشت گذاشتش تو فریزر 

بعد مامانم همه ی وسایلو اورد گذاشت رو زمین ک شروع کنیم یهو از رو صندلی بلندشدم ک برم سمت مادرم دیدم خامه دقیقا همونجا همون حالتی ک گذاشتم بود من به مامانم مامانم به من زل زدیم بهم فقط 

برگامون ریخته بود مادرم گفت من اینو گذاشتع بودم فریزر منم دیدم ک دستش بود گذاشت تازه دعواممم کرد 

بچه ها از اون دقیقه تا الان تو شوکم 

من میدونستم خونمون ی چیزی داره قبلا هم وسایلام گم شدن و بعضیاشون پیدا نمیشدن 

اینو منو بیشتر تو شک برد راجب خوابیم ک دیدم  الان خوابمو براتون تعریف میکنم 

این دیگه توهم نبود منو مادرم خشکمون زده بود من 

20سالمه 

مدرم38امکان ندارع ک توهم باشه دوتا خانوم بزرگ 

از تاریخ 15/2/1403 کاربری دست دو نفره 🙏🏻 دست منو و یکی از دوستای نی نی سایتیم ک فعلا تا ی مدت باهم شریکیم ❤❤❤

بچع ها من همش حس میکردم خونمون بشدت سنگینه 

و طلسم شدیم تصمیم گرفتم نماز باطلو سحر حضرت زهرارو بخونم 

اما دقیقا شب قبل از خوندن نماز خوابم برد توی خواب دیدم ک دارم نماز باطل سحر حضرت زهرارو تو خواب میخونم 

خلاصه بعد از اتمام نمازم ی صدای زن از توی خونمون میومد بهم میگفت فکر نکن خلاص شدی اره الان میرم اما باز دوبارع برمیگردم زیاد خوشحال نباش💔

از تاریخ 15/2/1403 کاربری دست دو نفره 🙏🏻 دست منو و یکی از دوستای نی نی سایتیم ک فعلا تا ی مدت باهم شریکیم ❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای💔 آره خوابتم تعریف کن...

تعریف کردم به خدا الان سرم درد گرفته 

زهرمون ترکید منو مادرم

2731

من لنگه جورابم گم شد گشتم پبداش نکردم بیخیالش شدم

.چند وقت پیش کشو رو باز کردم جورابام جفت کنار هم بودن

پشمام ریخت.ب شوهرم گفتم خندید بهم ولی قسم خوردم نبود یکیش.من باور میکنم حرفتو

❌آقایون درخواست دوستی ندن❌
تعریف کردم به خدا الان سرم درد گرفته  زهرمون ترکید منو مادرم

درک میکنم چی میگی عزیزم

ولی اصلا تابحال تجربشو نداشتم ک بخام راهنمایی کنم 

حتی فکرشم وحشتناکه 

چه برسه ک برات اتفاقا بیفته برات...🥺

خدایا خودمو به خودت میسپارم🦋💙
من لنگه جورابم گم شد گشتم پبداش نکردم بیخیالش شدم .چند وقت پیش کشو رو باز کردم جورابام جفت کنار هم ...

اره دقیقا من ی دستبند استیل داشتم هربار از خونه ی ی نفر به چشممم میخورد😐هربار ک برش میداشتم بازم گم شد الانم کلا نیست 

درک میکنم چی میگی عزیزم ولی اصلا تابحال تجربشو نداشتم ک بخام راهنمایی کنم  حتی فکرشم وحشتناکه ...

خیلی 💔

از هبچی نترس قدرت مطلق خداست به اون پناه ببر من تجربه ای ندارم که راهنماییت کنم 

اره اما وحشت ناکع 

ینی دستبندت تو خونه اقوام پیدا میکردی؟؟

اره مثلا نشسته بودم میدیدم کنار مبل افتاده

2706