2752
2734

دور اطرافیانتون کسایی بودن که بعد اوضاع مالیشون خوب بشه؟

جوانه میزنم به روی زخم بر تنم فقط به عشق بودنم که من زنم که من زنم.

كار!

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر گزینه مناسبی نیس

فقط کار کن

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟
2731
خیلیا شوهر گزینه مناسبی واسشون بوده؟

اونا شانس داشتن وگرنه ۸۰درصدشون از چآله دراومدن افتادن تو چاه،اگع کیس پولدار مناسب باشه خوبه ولی سنت کم نباشه و قبلش کلییییی تحقیق کنی 

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟
کار و پس انداز...با این شرایط اقتصادی به اون معنی خوووب نمیشه...اما محتاج کسی نباشی کلی جلویی

همین زندگی معمولی که محتاج کسی هم نباشیم خوبه من راضیم.

اونا شانس داشتن وگرنه ۸۰درصدشون از چآله دراومدن افتادن تو چاه،اگع کیس پولدار مناسب باشه خوبه ولی سنت ...

همین که شما گفتی 

چه کاری؟ همه ما سر کار میریم پدرها هم سر کار میرن چرا اوضاع مالی خوب نمیشه؟

حقوق چيكار ميكيند؟

مگه ميشه اينهمه ادم برن سركار

و لنگ باشن؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706