2733
2734

خوبه؟ حقوقش چجوریه؟ قابل اعتمادن؟

#ایرانم_تسلیت ، آقا سید زود بود واسه رفتنت ، یادگاری از تو فقط سه خط روضه باقی مانده است.!:( بازوی‌حرز‌بستہ‌،انگشترشڪستہ‌، پیراهن‌پاره.!:(💔#آرمان‌علی‌وردی غریب گیر آوردنت داداش آرمان🥺 ، داداش آرمان دهه هشتادی بود و منم دهه هشتادی اما من کجا و اون کجا💔 ،  اللهم ارزقنا شهادت💔🥲اگه امضامو میبینی میشه یه صلوات برام بفرستی؟:) درخواست دوستی قبول نمیکنم❌ 
من آراد داک یا مدت کار کردم کارش زیاده حقوقش کم ولی اگه قلقش بیاد دستت و خیلی فرز و سریع باشی میتونی ...

مثلا چقدر بود حقوقش؟

می ارزه وقت بزاری براش؟

#ایرانم_تسلیت ، آقا سید زود بود واسه رفتنت ، یادگاری از تو فقط سه خط روضه باقی مانده است.!:( بازوی‌حرز‌بستہ‌،انگشترشڪستہ‌، پیراهن‌پاره.!:(💔#آرمان‌علی‌وردی غریب گیر آوردنت داداش آرمان🥺 ، داداش آرمان دهه هشتادی بود و منم دهه هشتادی اما من کجا و اون کجا💔 ،  اللهم ارزقنا شهادت💔🥲اگه امضامو میبینی میشه یه صلوات برام بفرستی؟:) درخواست دوستی قبول نمیکنم❌ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مثلا چقدر بود حقوقش؟ می ارزه وقت بزاری براش؟

الانش رو نمیدونم من پارسال کار میکردم ۴۰۰ کلمه ۶۴۰۰ تومن ولی بعد ۱۰ تا سفارش که گرفتی دیدن کارت خوب بود ۴۰۰ کلمه ۱۶ تومن میدادن ولی بیشتر از این نمیدادن 

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731